Taormina

Hotele w Taormina: wybór najlepszego

Koszt przyzwoitych hoteli w Taorminie na poziomie 4 i 5 gwiazdek z recenzjami powyżej 8 na 10 za rezerwację zaczyna się od 230 euro / dzień. Za dobry 3-gwiazdkowy hotel zostaniesz poproszony w wysokości 100 euro / dzień. Inne tańsze opcje będą kompromisem.

Radzimy uczyć się:

  • Wszystkie hotele w Taorminie
  • Wybór najlepszego hotelu w Syrakuzach
  • Plaże w pobliżu Rzymu
  • Plaże Włoch - przewodnik turystyczny
  • Najlepsze plaże Sardynii - przewodnik marzycieli

Zaczynamy od najpiękniejszych opcji relaksu, w których każdy powinien dążyć.

Atahotel Capotaormina idealne 4 gwiazdki

Atahotel Capotaormina położony jest na skalistym klifie i oferuje wspaniałe widoki na zatokę oraz malowniczą wyspę Isola Bella. Według opinii naszych przyjaciół i turystów rezerwacja jest najlepszym hotelem w Taorminie pod względem ceny / jakości / atmosfery. Jeśli pozwala na to budżet, pamiętaj o zaznaczeniu tej opcji.

Budynek hotelu położony jest na niezwykłym tle Etny z ośnieżonymi szczytami. Każdy pokój posiada balkon. Klasyczne pokoje mają widok na ogród, a pokoje typu superior mają pełny widok na morze. Do prywatnej plaży hotelu Capotaormina można dostać się windą przez wykuty w skale szyb.

Plaża i basen ze słoną wodą wyposażone są w leżaki i parasole. Ręczniki plażowe są świadczone.

Goście mają dostęp do wanny z hydromasażem z oczyszczoną wodą morską dla 14 osób, siłowni z trenerem i salonu piękności.

  • Koszt: od 230 euro

Hotel Monte Tauro 4 gwiazdki w centrum

Hotel Monte Tauro znajduje się w centrum Taorminy, kilka kroków od ulicy handlowej Corso Umberto I i 5 minut spacerem od starożytnego teatru grecko-rzymskiego. Z hotelu roztacza się panoramiczny widok na zatokę.

  • Koszt: od 288 euro

San Domenico Palace Hotel unikalne 5 gwiazdek

Hotel San Domenico Palace to wyjątkowy pięciogwiazdkowy hotel w dawnym klasztorze z XV wieku. Taras oferuje piękne widoki na Etnę i Zatokę - Raj.

Jest centrum fitness i salon kosmetyczny, restauracja na najwyższym poziomie, a ty po prostu chcesz pozostać w atmosferze ogrodu tego hotelu na zawsze.

  • Koszt: od 490 euro

Hotel Continental doskonałe 3 gwiazdki za 100 euro

Hotel Continental - polecamy niedrogie doskonałe 3 gwiazdki w samym centrum Taorminy. Czysty, komfortowy hotel z pięknym ogrodem i bezpłatnym dostępem do Internetu.

  • Koszt: od 100 euro

Il Piccolo Giardino GH *** Superior 3 gwiazdki w centrum

Il Piccolo Giardino GH to drugi trzygwiazdkowy hotel w centrum Taorminy z ocenami powyżej 8. Odległość od dworca autobusowego i stacji kolejki linowej wynosi zaledwie 200 metrów. Stacja kolejki linowej na plażę Mazzaro znajduje się 5 minut jazdy od hotelu. W hotelu znajduje się basen z widokiem na morze.

  • Koszt: od 120 euro

Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat twoich wakacji w Taorminie i zadawania pytań w komentarzach.

Popularne Wiadomości

Kategoria Taormina, Następny Artykuł

Włoszka trzymała zwłoki matki w zamrażarce
Społeczeństwo

Włoszka trzymała zwłoki matki w zamrażarce

Według włoskich tabloidów kobieta trzymała zwłoki matki we własnej domowej lodówce, regularnie otrzymując emeryturę zmarłej starej kobiety. Tak straszna rzecz uderzyła w policję w małym miasteczku Borgomanero, położonym w regionie Novara. Ta straszna historia „ujawniła się” po mieszkańcach jednego z domów zwanych karetką Tiziana Devecchi, 62-letnią kobietą, która nie czuła się dobrze i nie mogła otworzyć drzwi, które były zamknięte od wewnątrz.
Czytaj Więcej
Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy
Społeczeństwo

Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy

Ktokolwiek nie widział UFO na niebie nad Włochami: mężczyźni i kobiety, dzieci i emeryci, piloci samolotów pasażerskich, wojskowi, a nawet kapłani. Tylko w zeszłym roku siedem słonecznych obiektów zostało zauważonych w słonecznym kraju, aw ciągu ostatnich 4 lat UFO pojawiło się na terytorium kraju ponad 55 razy!
Czytaj Więcej