Społeczeństwo

Włoski bankier zabił swoją rodzinę

Sześćdziesięciosiedmioletni bankier Lamberto Albuzzani (Lamberto Albuzzani) zabił swoją żonę i 23-letniego syna we własnym domu, a następnie zastrzelił się.

Według lokalnych mediów, szef Credit Cooperative Bank of the Prato Region (Banca Credito Cooperativo Area Pratese) oddał tylko pięć strzałów z karabinu myśliwskiego. Pierwszy z nich „poszedł” do żony mężczyzny: jej ciało znaleziono na progu domu. Potem bankier przy schodach znalazł syna, którego również bezwzględnie zastrzelił, dwa razy pociągając za spust.

Prezes banku ostatnio nie doświadczył najlepiej. W czerwcu został oskarżony o fałszowanie wyciągów bankowych.

Albuzzani został później podejrzany o oszustwo służba podatkowa nie liczyła dwóch milionów euro wskazanych w raporcie rocznym banku.

Ponadto zdesperowany bankier uniemożliwił śledztwo w sprawie, która jest również poważnym przestępstwem. Tak więc w czasie samobójstwa przestępca był badany. Niedawno w ramach dochodzenia przeprowadzono w jego domu rewizję, w której zastrzelił żonę i syna. Lokalna policja już rozpoczęła rozwiązywanie sprawy. Podobno Albuzzani można słusznie nazwać wzorowym człowiekiem rodzinnym. Wcześniej nie był znany z agresywnego zachowania, od sąsiadów nie otrzymano również skarg. Jak dotąd karabinierzy mają trudności z odpowiedzią na pytanie, co spowodowało tak brutalną represję i późniejszy lincz. Na miejscu zbrodni nie znaleziono dowodów, które skłoniłyby śledztwo do potencjalnego motywu działań Albutstsani.

Jednak policja powiedziała, że ​​w domu bankiera przechowywanych jest pięć karabinów: ich obecność tłumaczy zamiłowanie mężczyzny do polowania na bażanty.

Dzwonek z informacją o morderstwie i samobójstwie został wysłuchany w lokalnym posterunku policji o 18:30. Numer policyjny został wybrany przez jednego z sąsiadów Albuzzianiego, który usłyszał ostrzał. Drzwi frontowe domu bankiera były otwarte, a kiedy do domu wszedł sąsiad, pierwszą osobą, którą zobaczył, był sam przestępca, opierający się na broni. Wokół niego leżały ciała 65-letniej żony i syna. Jak wspomina naoczny świadek, szef banku wziął kilka oddechów i padł martwy. Przybywszy na miejsce, policja i karetka pogotowia ogłosiły śmierć całej rodziny.

„Nie mogę uwierzyć w to, co się stało” - mówi sąsiad, który był świadkiem strasznej sceny. „Mieli tak dobrą rodzinę”.

Mieszkańcy sąsiednich domów potwierdzają jego słowa. Pamiętają, że w zeszłym roku bankier przeszedł operację serca, a jego żona i syn starali się jak najlepiej wspierać ojca po chorobie.

„Po prostu nie rozumiemy, jak mogła to zrobić osoba całkowicie spokojna, która zawsze się uśmiechała i nie wzbudzała żadnych podejrzeń. Z całego serca kochał swoją żonę i syna. Nie tak dawno temu facet ukończył uniwersytet i miał się pobrać ”- smutno wyjaśnia Paola, sąsiadka bankiera.

„Jestem w szoku” - mówi Fabrizio Pagliai, wiceprezes Credit Cooperative Bank w regionie Prato. „Wczoraj widziałem go w pracy. Był absolutnie spokojny ”.

Palyai powiedział również, że po tym, jak dowiedział się o śmierci Albutstsani, listy „spadły” do banku, a telefony nie przestały dzwonić przez minutę. Ludzie byli po prostu zszokowani smutną wiadomością i nie mogli uwierzyć, że to prawda. Burmistrz Carmignano, Doriano Cirri, który znał samobójstwo, dodał: „Spotkałem go po Bożym Narodzeniu, aby pogratulować mu tej okazji. Rozmawialiśmy o planach na 2014 rok. I trzy dni temu widziałem go w barze. Miał dobry humor. Nie rozumiem, jak to się mogło stać ”.

Obejrzyj wideo: Motocyklista nagrał swoją śmierć +18 (Styczeń 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Społeczeństwo, Następny Artykuł

Najlepsze platformy widokowe we Florencji
Florencja

Najlepsze platformy widokowe we Florencji

Smukłe dzwonnice kościołów, blanki średniowiecznego palazzo, czerwone dachówki domów, nad którymi marmurowy blask katedry, zwieńczony wspaniałą kopułą Brunelleschi ... Patrząc na Florencję przynajmniej raz z lotu ptaka, zakochujesz się w mieście raz na zawsze.
Czytaj Więcej
Kościół San Lorenzo we Florencji
Florencja

Kościół San Lorenzo we Florencji

Jeśli nagle, będąc we Florencji, chcesz odwiedzić miejsce spoczynku ostatniego klanu Medyceuszy, odwiedź kościół św. Wawrzyńca (Basilica di San Lorenzo). I choć ten surowy budynek nie znajduje się w najbardziej prestiżowym miejscu miasta i jest niedokończony, to z pewnością zasługuje na uwagę.
Czytaj Więcej
Dzwonnica Giotta we Florencji
Florencja

Dzwonnica Giotta we Florencji

W sercu włoskiej Florencji podróżnicy mogą podziwiać najbardziej niezwykłą katedrę w całej Europie - Santa Maria del Fiore. Mówiliśmy już o zachwytach samej katedry, teraz warto zwrócić uwagę na inny wspaniały budynek, który jest częścią kompleksu florenckiej katedry - dzwonnicę Giotto.
Czytaj Więcej
3 dni we Florencji - idealny plan wakacji
Florencja

3 dni we Florencji - idealny plan wakacji

Jeśli Rzym zachwyca monumentalnością, starożytnymi budowlami, bogactwem kościołów i starożytną historią, to Florencja jest miastem dla tych, którzy są zakochani w sztuce i są zainteresowani renesansem. Podczas pobytu we Florencji Stendhal opisał szczególny stan fizyczny, którego sam doświadczył: zawroty głowy i szybkie bicie serca, które występuje u osoby z obfitości otaczającego piękna i dzieł sztuki.
Czytaj Więcej