Kultura

W Mediolanie odbędzie się międzynarodowa wystawa obuwia

Cudowny pokaz obuwia MICAM Shoevent ponownie wraca do Mediolanu! Przez lata w ramach MICAM uwypuklano najnowsze trendy niestabilnego, ale zaskakującego, a nawet urzekającego świata obuwia. To wydarzenie odbyło się po raz pierwszy w 1969 roku i od tego czasu stało się tak popularne i kochane przez miłośników mody, że obecnie odbywa się dwa razy w roku - w marcu i wrześniu. MICAM niezmiennie znajduje się w centrum włoskiej mody - w Mediolanie w kompleksie wystawienniczym Fieramilano-Pho.

Wystawa obuwia w Mediolanie jest wydarzeniem numer jeden dla tych, którzy kochają i doceniają modę obuwniczą, a także dla prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie. Uczestnicy wydarzenia modowego przyjeżdżają tutaj nie tylko z różnych części Włoch i Europy, ale także z całego świata (zwykle z ponad 30 krajów), aby zaprezentować najnowsze trendy, które uchwyciły ich kraje. Ponadto odbywają się tutaj regularne pokazy bieżących kolekcji jesień / zima i wiosna / lato. Z roku na rok MICAM Shoevent bezwarunkowo potwierdza swój status uprzywilejowanego pokazu nowych butów, a także jest doskonałą platformą do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Na wystawie obuwia w Mediolanie znudzą się nie tylko przedstawiciele tego rynku, ale także zwykli mieszkańcy miasta, a także turyści, którzy zdecydują, że urozmaicenie czasu wolnego jest bardzo interesujące.

n

W tym roku organizatorzy tego wydarzenia nie zmienią znacząco swojego planu. Tak więc, zgodnie z najnowszymi informacjami prasowymi, odwiedzający wystawę będą mogli wziąć udział w prezentacjach najnowszych kolekcji obuwia, co pozwoli im lepiej zrozumieć wszystkie zawiłości świata mody. Wśród firm, które zaprezentują swoje nowe produkty na MICAM 2014, znajdują się zarówno mało znane, ale obiecujące firmy, jak i wielkie światowe firmy, takie jak Cherie, Vivien Lee, Giorgio Fabiani, Lancaster i wiele innych. Uczestnikom udało się już zapewnić, że ich nowe kolekcje zadziwi publiczność różnorodnością, fantazyjną kolorystyką, praktycznością i doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Nadchodząca wrześniowa wystawa będzie gościć ponad 1500 uczestniczących firm, zarówno włoskich, jak i zagranicznych. Oprócz licznych pokazów najnowszych kolekcji, MICAM Award odbędzie się również w ramach MICAM Shoevent 2014, podczas którego zostaną uhonorowani najlepsi kupujący i dystrybutorzy za najbardziej efektywną promocję włoskich butów w różnych sklepach na całym świecie. W marcu najlepsze w tym obszarze nazwano sklepami: Puggelli (Włochy) i Bergdorf & Goodman (USA).

Każdego roku organizatorzy wystawy starają się przyciągnąć jeszcze większą liczbę uczestników i zwiedzających, oferując im określone bonusy. W tym roku na niektórych liniach kolejowych naprzeciwko kompleksu wystawienniczego Rho-Fiera Milano zostanie zapewniony specjalny przystanek, na którym pasażerowie zostaną wysadzeni. Zobacz listę pociągów zatrzymujących się na nowej stacji tutaj.

Aby odwiedzić MICAM Shoevent 2014, musisz wypełnić tutaj bezpłatny elektroniczny formularz rejestracyjny, po którym zostaniesz poproszony o wydrukowanie kodu, który będzie przepustką do świata mody obuwniczej. Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających od 9.30 rano do 19.00 od 31 sierpnia do 2 września. 3 września kończy się o godzinie 16.00. Odwiedzający mogą łatwo poruszać się po halach wystawowych za pomocą ogromnych billboardów i ekranów wideo. Organizatorzy wydarzenia obiecują również zapewnić bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
MICAM Shoevent odbędzie się w: Fiera Milano, Strada Statale Sempione, 28, 20017 Rho (MI).

Oficjalna strona wystawy obuwia: www.micamonline.com

Obejrzyj wideo: Mediolan - targi Micam - Conhpol - Sebastian Konopka (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Kultura, Następny Artykuł

Festiwale i święta we Włoszech w listopadzie
Wakacje we Włoszech

Festiwale i święta we Włoszech w listopadzie

Jeśli wybierasz się do Włoch w listopadzie i planujesz trochę odejść od standardowego planu, aby odwiedzić maksymalną liczbę atrakcji, ten artykuł na pewno Ci się przyda. Zebraliśmy listę niesamowitych wydarzeń - festiwali i świąt, które odbędą się w słonecznych Włoszech w listopadzie, i przegapić, które, podczas gdy w kraju, jest po prostu niewybaczalne.
Czytaj Więcej
Co robić we Włoszech? 17 darmowych pomysłów
Wakacje we Włoszech

Co robić we Włoszech? 17 darmowych pomysłów

Wybierasz się do Włoch i zastanawiasz się, jak urozmaicić swoją podróż i uczynić ją niezapomnianą? Jesteśmy gotowi zaoferować Ci siedemnaście pomysłów, które rozweselą Cię w pięknym kraju wina i słońca, a portfel pozostanie nienaruszony. Pij wodę z głowy lwa. Publiczne fontanny do picia we Włoszech nie są niczym niezwykłym.
Czytaj Więcej
Jak zorganizować ferie zimowe we Włoszech z dziećmi na nartach?
Wakacje we Włoszech

Jak zorganizować ferie zimowe we Włoszech z dziećmi na nartach?

Stoki narciarskie, strome stoki i hotele na każdy gust - wszystko to znajdziesz w Dolomitach Superskich, największym regionie narciarskim na świecie. W tym roku była niedroga chwila relaksu na zimowych wakacjach w górach Wszyscy wiedzą, że grudzień to czas przygotowań do Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Czas na wybór prezentów dla bliskich, dekorowanie własnych domów, spotykanie się z przyjaciółmi w celu wymiany pozdrowień i spacery po bożonarodzeniowych targach.
Czytaj Więcej
Ubezpieczenie zdrowotne wizy do Włoch: ile, gdzie kupić?
Wakacje we Włoszech

Ubezpieczenie zdrowotne wizy do Włoch: ile, gdzie kupić?

Aby ubiegać się o wizę Schengen we Włoszech, potrzebujesz standardowego ubezpieczenia na podróż za granicę. XXI wiek daje nam nowe technologie i na szczęście nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby uzyskać i kupić ubezpieczenie medyczne na wizę do Włoch. Możesz porównać oferty różnych firm ubezpieczeniowych i od razu wszystko załatwić online, korzystając z wygodnej usługi www.
Czytaj Więcej