Wakacje we Włoszech

Jak kupić bilety na koncerty, piłkę nożną, wystawy, teatry we Włoszech na własną rękę

Bilety na większość koncertów, mecze piłkarskie we Włoszech, a także teatry, opery, muzea, galerie, można kupić, rejestrując się na oficjalnej stronie internetowej ticketone.it. Wygodnie jest też oglądać harmonogram wydarzeń i planować wakacje, ale przede wszystkim.

Dlaczego warto się zarejestrować?

  1. Zawsze zobaczysz historię zamówień, a wszystkie bilety będą przechowywane na Twoim koncie;
  2. Aby nie uzupełniać danych za każdym razem - jest to wygodne;
  3. Kupując bilet od oficjalnego pośrednika, ubezpieczasz się od nadpłat i oszustów. Nie musisz prosić znajomych, znajomych o przekazanie danych karty i pieniędzy osobom trzecim.

Proces rejestracji jest bardzo prosty (przetestowany u babci, która ma 85 lat), musisz znać język angielski lub włoski na minimalnym poziomie. Rozważmy krok po kroku:

Rejestracja

Przechodzimy do strony rejestracji.

Wprowadź informacje o koncie

Podanie danych osobowych do rejestracji nie jest konieczne (najlepiej), ale przy rezerwacji biletów będziesz ich potrzebować, dlatego łatwiej jest wypełnić pola raz, zgodnie z przykładem.

Dajemy 2 tagi zgody na politykę prywatności witryny. Naciśnij ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ.

Następujący e-mail z potwierdzeniem zostanie wysłany do Twojej skrzynki odbiorczej:

List będzie zawierał twoją nazwę użytkownika i hasło, które można przywrócić do tej skrzynki pocztowej. Przybędą tu również potwierdzenia rezerwacji.

Być może przy zakupie lub rejestracji zostaniesz poproszony o Codice Fiscale - można go wygenerować online na www.codicefiscale.com i zip-codes.nonsolocap.it, musisz podać datę i kraj urodzenia, imię i nazwisko.

Potwierdzenie pomyślnej rejestracji pojawi się na stronie, teraz możesz przejść do swojego konta osobistego w prawym górnym rogu. To było łatwe, prawda?

Tutaj możesz zmienić swoje dane rejestracyjne, jeśli to konieczne, a co najważniejsze, zobacz historię zamówień (Moja historia zamówień). Kliknij Wyświetl status teraz.

Przechodzimy do sekcji płatnych zamówień, na przykład tutaj widzę moje poprzednie zakupy na 2016 rok.

Klikając zamówienie, zobaczysz szczegóły i kod rezerwacji. W moim przykładzie są to bilety do galerii Borghese.

Gratulacje, teraz możesz samodzielnie kupić bilety na wszystkie wydarzenia kulturalne we Włoszech. Pozostaje wybrać, gdzie iść.

Wybór wydarzenia

Jeśli znasz dokładnie miejsce, w którym chcesz kupić bilety, wpisz po prostu w polu wyszukiwania Galleria Borghese. Pomysły na rekreację kulturalną możesz narysować w sekcjach: Koncerty, Sport, Muzea / Wystawy, Teatry.

Możesz wybrać miasto i zobaczyć w nim aktualne wydarzenia w terminach pobytu.

Bilety piłkarskie

Kupowanie biletów na mecze piłki nożnej we Włoszech jest jednym z najpopularniejszych pytań dla czytelników. Teraz wszystko jest proste - wchodzimy do sekcji Sport-Football i wybieramy mecz, którą drużynę chcemy odwiedzić. Możesz filtrować mecze według miasta lub określonego okresu.

Ważną cechą jest to, że najlepsze mecze często nie można kupić biletów wcześniej niż tydzień. Początkowo są one dystrybuowane wśród tiffozi z kartami klubowymi i płatnym członkostwem przez rok. Na przykład w przypadku meczu Roma-Lazio lub Milan-Juventus będziesz musiał złapać szczęście za ogon około 4-5 dni przed meczem lub kupić bilety na miejscu.

  • Zobacz instrukcje: jak kupić bilety na piłkę nożną w Rzymie

W przypadku większości zwykłych meczów mistrzostw Włoch można kupić bilety bez problemów z wyprzedzeniem. Na przykład bilety na mecz do Fiorentiny-Bolonii kosztują od 40 do 120 euro.

Ważne jest, aby wszystkie bilety na piłkę nożną były zarejestrowane. Z wydrukowanym kuponem / potwierdzeniem, które przyjdzie na pocztę natychmiast po dokonaniu płatności, przed wejściem na stadion musisz pokazać paszport lub dowód osobisty ze zdjęciem i imieniem łacińskim, tak jak na bilecie.

Bilety na koncerty

Na Ticketone można kupić bilety na prawie każdy koncert we Włoszech, ponadto często sama wizyta światowych gwiazd może stać się powodem podróży. Na przykład 30 listopada 2017 r. Alice Cooper wystąpi w Mediolanie, bilety od 42 do 331 euro.

Na koncertach gwiazd pierwszej wielkości bilety są często wyprzedawane w ciągu 4-6 miesięcy, więc radzę nie opóźniać planowania.

Bilety na operę i teatr

Podobnie możesz samodzielnie kupić bilety do rzymskiej opery lub jednego z teatrów.

Lub nawet niektóre przedstawienia teatru La Scala w Mediolanie

Ponownie polecam kupowanie biletów do teatru jak najwcześniej, ponieważ osoby teatru kupują najlepsze lub najtańsze bilety w ciągu kilku miesięcy.

Jestem pewien, że ta instrukcja będzie dla Ciebie przydatna, a wycieczki będą o wiele bardziej kulturalne, a kupowanie biletów będzie mniej niespodzianek.

Obejrzyj wideo: JAK KUPIĆ BILET BY NIE WYPRZEDZIŁ CIĘ KTOŚ INNY? SARUUUSIAX (Marzec 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Wakacje we Włoszech, Następny Artykuł

Kalendarz festiwali i karnawałów we Włoszech w styczniu
Wakacje we Włoszech

Kalendarz festiwali i karnawałów we Włoszech w styczniu

Trudno wyobrazić sobie Włochy zimą bez wakacji, festiwali i festiwali. Wszyscy wiedzą, że mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego uwielbiają, a co najważniejsze, wiedzą, jak się bawić, zarażać wszystkich wokół żywym nastrojem, organizować zawody, ale nie tylko po to, aby znaleźć najlepszych, ale po prostu dobrze się bawić. Z roku na rok odbywa się wiele festiwali w krainie słońca i wina, poświęconych różnym tematom, muzyce, ludziom i różnym kulturom.
Czytaj Więcej
Najlepsze plaże w pobliżu Rzymu
Wakacje we Włoszech

Najlepsze plaże w pobliżu Rzymu

Jadąc do Rzymu na wakacje lub na wakacje, nie zapominaj, że w odległości 25 kilometrów od Wiecznego Miasta rozchodzą się fale Morza Tyrreńskiego (Mare Tirreno). Pół godziny pociągiem - i już jesteś na plaży. A wokół Rzymu jest wiele jezior ogrzewanych przez gorące włoskie słońce. A jeśli podczas spaceru wzdłuż rzymskich ulic istnieje chęć pływania - zawsze można to spełnić, a dżin nie jest do tego wymagany.
Czytaj Więcej
Wyspy Włoch na wakacje na morzu
Wakacje we Włoszech

Wyspy Włoch na wakacje na morzu

Ulubione trasy turystyczne we Włoszech przebiegają przez słynne duże miasta. Popularne są także wakacje na plaży na dużych wyspach, takich jak Sycylia (Sycylia) i Sardynia (Sardynia). Ale nie mniej interesująca jest znajomość wysp tego kraju, nie tak aktywnie rozwijanych przez turystów i oferująca spotkanie z dziewiczą przyrodą i naturalnym przebiegiem życia Włochów.
Czytaj Więcej