Niemcy

Europa Park, Rust

Park rozrywki Europa-Park ma cudowne miejsce w Niemczech - znajduje się w pobliżu słynnego na całym świecie kurortu Baden-Baden na granicy ze Szwajcarią i Francją i zajmuje powierzchnię 65 hektarów, podzieloną na 11 sektorów. Park zaczął przyjmować odwiedzających 12 lipca 1975 r.

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park cudowne miejsce jest zarezerwowane w Niemczech - znajduje się w pobliżu znanego na całym świecie kurortu Baden-Baden na granicy ze Szwajcarią i Francją i zajmuje powierzchnię 65 hektarów, podzieloną na 11 sektorów. Park zaczął przyjmować odwiedzających 12 lipca 1975 r. Twórcy wymyślili go w taki sposób, że wchodząc do niego, możesz odwiedzić kilka krajów europejskich jednocześnie, w których odwiedzający starali się przekazać oryginalność każdego kraju, odtwarzając jego wyjątkowość i cechy. Na przykład w sektorze włoskim można zobaczyć wspaniałe barokowe pałace i wziąć udział w karnawale w Wenecji, aw Hiszpanii można zobaczyć turnieje potyczek i ognisty taniec flamenco.

Park rozrywki ma duży arsenał narzędzi, dzięki którym odwiedzający są zainteresowani i fascynujący. Ma ponad sto programów rozrywkowych i atrakcji, w których uczestniczyło około 150 artystów przybyłych z różnych krajów. Odbywają się tu konferencje, odbywają się przedstawienia teatralne, a programy telewizyjne są filmowane. Studio laserowe niedawno rozpoczęło pracę, a czterowymiarowe kino pokazuje film z życia zwierząt.

Park rozrywki Europa Park

Odwiedzający park są witani na Deutsche Boulevard Euro-Mouse ze swoją dziewczyną i słoniem Euro-Fan. Kolejka jednoszynowa jest położona w całym parku, za pomocą pociągu widokowego, którego goście mogą zwiedzać całą Europę, podróżując od stacji do stacji, z kraju do kraju.

Park rozrywki Europa Park

W Anglii Shakespeare Theatre „Globe” to przedstawienia teatralne. W Szwajcarii goście mogą zejść na zapierającym dech w piersiach szwajcarskim bobslejie. W Norwegii rafting może zamiatać kipiące strumienie wodospadów i zdradliwych prądów rzecznych. W sektorze rosyjskim goście znajdują się w rosyjskiej wiosce, w której dzwonią dzwony, kwitną słoneczniki, pracują rzemieślnicy, ubrani w rosyjskie stroje ludowe, demonstrując sztukę malowania ikon, garncarzy, dmuchaczy szkła. Główną rosyjską atrakcją jest kolejka górska Euromir. Ich trasa biegnie wokół wysokich lustrzanych wież, w jednej z nich gondole wznoszą się na wysokość 28 metrów, które po zejściu obracają się również wokół własnej osi. Stacja kosmiczna Mir, która zstąpiła z orbity, „wylądowała” w rosyjskiej wiosce na ziemi niemieckiej. Teraz jest „zadokowany” do atrakcji Euromiru.

Park rozrywki Europa Park

Możesz odwiedzić Europa Park od połowy kwietnia do listopada. Oczekuje się również gości w święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Mapa parku Europy

Mapa Europy

Park rozrywki Europa Park

Godziny otwarcia:
od 23.03.2013 do 11.03.2013 od 09:00 do 18:00 codziennie
od 23.11.2013 do 01.06.2014 (z wyjątkiem 24 i 12/25/13) od 11:00 do 19:00 codziennie

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park

Park rozrywki Europa Park
Europa-Park-Straße 2 77977 Rust, Deutschland
europapark.com

Jedź autostradą A5 Freiburg Basel, a następnie jedź
kierunek rdzy

Obejrzyj wideo: Silver Star On-Ride Europa Park (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Biopark w Rzymie
Włochy

Biopark w Rzymie

Terytorium Bioparku jest duże, ale zwierząt jest niewiele, a park wymaga naprawy. Rośliny w zoo zapewniają zwierzętom komfort i nie jest gorąco spacerować. Około 2 godzin bez pośpiechu możesz obejść wszystko. Bioparco di Roma, Rzym, fot. Rzymskie zoo Fabio-Pierboni - Bioparco di Roma, położone w północnej części słynnej willi Borghese.
Czytaj Więcej
Wyspa Capri
Włochy

Wyspa Capri

Wyspa Capri to przytulny zakątek, który oferuje relaksujące wakacje i opóźnia wszelkie problemy. Szczególnie kochali go przedstawiciele świata sztuki i literatury. Lista sławnych ludzi, którzy odpoczywali i żyli w różnych czasach na Capri, wygląda imponująco. Capri, fot. Ruud-Onos O wyspie Wyspa Capri (Isola di Capri) na Morzu Tyrreńskim to niezwykle malownicze miejsce, fascynujące swoim pięknem.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Aventin Hill
Włochy

Aventin Hill

Aventin to dobre miejsce dla tych, którzy są zmęczeni zgiełkiem miasta. Tutaj znajdziesz Różaniec, Ogród Pomarańczowy i widok Rzymu z tarasu widokowego. Koniecznie zajrzyj do kościoła i dziurki od klucza siedziby Zakonu Maltańskiego, stojąc w kolejce. Aventin Hill, fot. Aleksandra Piechorowska Aventin (wł .: Aventino, lat.
Czytaj Więcej