Najbardziej we Włoszech

Najpopularniejsze miasta we Włoszech

Paryż jest uznawany za ulubione miasto użytkowników TripAdvisor z całego świata. Jednak w pierwszej dziesiątce najczęściej odwiedzanych miejsc na Ziemi znalazły się aż trzy włoskie miasta - i tutaj Włochy są niekwestionowanym liderem. Prezentujemy listę najbardziej pożądanych celów każdego podróżnika.

Różnorodność plaż, historycznych placów, stanowisk archeologicznych, gór o różnej wysokości i wspaniałej kuchni. Włochy mają to wszystko i jest to znane turystom z całego świata, którzy co roku wybierają ten kraj jako cel swojej podróży. Ale które miejsca są najbardziej popularne wśród użytkowników TripAdvisor, największej witryny z recenzjami dotyczącymi podróży?

Lista honorowa jest prowadzona przez Paryż, a następnie przez Nowy Jork i Londyn. Włochy wyróżniały się jednak największą liczbą miast w pierwszej dziesiątce: Rzym zajął czwarte miejsce pod względem popularności, Wenecja szósta, a Florencja ósma.

To są wyniki oceny. Nagrody Travelers 'Choice Choice Awards 2013 (lit. „Travellers 'Choice 2013”), który jest publikowany od 5 lat z rzędu i określa najpopularniejsze miejsca turystyczne wśród użytkowników portalu TripAdvisor. Zwycięzcy są wybierani na podstawie częstotliwości żądań miasta na stronie i jej oceny.

Co ciekawe, 10 największych globalnych miejsc turystycznych obejmowało 8 europejskich miast. Po Paryżu, Nowym Jorku, Londynie i Rzymie znajdują się Barcelona, ​​Wenecja, San Francisco, Florencja, Praga i australijskie Sydney. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko ocenę europejską, to było też miejsce dla Berlina, Stambułu i Petersburga.

Znajdź hotel we Włoszech

Jeśli chodzi tylko o włoskie miasta, zdjęcie jest następujące:

  • On dziesiąty lokalizacja - miejscowość wypoczynkowa Cattolica położona na granicy Riwiery Romagnola (Emilia-Romagna) i regionu Marche. Nawiasem mówiąc, 4 na 10 włoskich miejsc docelowych znajduje się w Emilii-Romanii.
  • Dziewiąta miejsce zajął ośrodek narciarski Selva di Val Gardena (Selva di Val Gardena).
  • Ponownie Emilia-Romagna i znowu morze - Bellaria-Igea Marina (Bellaria-Igea Marina) znajduje się na ósmy ranking linii.
  • Kolejny ośrodek na Riwierze Adriatyckiej - Riccione - wziął siódmy miejsce.
  • On szósty Bolonia powstała dzięki arkadom, budynkom z czerwonej cegły i bogatej kuchni.
  • Neapol i Zatoka Neapolitańska na piąty lokalizacja
  • Po czwarte linia należy do Mediolanu - stolicy mody i zakupów.
  • Florencja jest bezpiecznie zlokalizowana trzeci miejsce włoskiej oceny (a także znalazł się w pierwszej dziesiątce światowej listy).
  • Powoli nurkowałem w Wenecji drugi miejsce we Włoszech i piąte miejsce na świecie.
  • Złoty medal popularności wśród turystów trafił do Rzymu, co nie jest zaskakujące. Na poziomie globalnym Wieczne Miasto zajęło czwarte miejsce.

Obejrzyj wideo: WENECJA , Włochy lipiec 2011 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Najbardziej we Włoszech, Następny Artykuł

Biopark w Rzymie
Włochy

Biopark w Rzymie

Terytorium Bioparku jest duże, ale zwierząt jest niewiele, a park wymaga naprawy. Rośliny w zoo zapewniają zwierzętom komfort i nie jest gorąco spacerować. Około 2 godzin bez pośpiechu możesz obejść wszystko. Bioparco di Roma, Rzym, fot. Rzymskie zoo Fabio-Pierboni - Bioparco di Roma, położone w północnej części słynnej willi Borghese.
Czytaj Więcej
Wyspa Capri
Włochy

Wyspa Capri

Wyspa Capri to przytulny zakątek, który oferuje relaksujące wakacje i opóźnia wszelkie problemy. Szczególnie kochali go przedstawiciele świata sztuki i literatury. Lista sławnych ludzi, którzy odpoczywali i żyli w różnych czasach na Capri, wygląda imponująco. Capri, fot. Ruud-Onos O wyspie Wyspa Capri (Isola di Capri) na Morzu Tyrreńskim to niezwykle malownicze miejsce, fascynujące swoim pięknem.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Aventin Hill
Włochy

Aventin Hill

Aventin to dobre miejsce dla tych, którzy są zmęczeni zgiełkiem miasta. Tutaj znajdziesz Różaniec, Ogród Pomarańczowy i widok Rzymu z tarasu widokowego. Koniecznie zajrzyj do kościoła i dziurki od klucza siedziby Zakonu Maltańskiego, stojąc w kolejce. Aventin Hill, fot. Aleksandra Piechorowska Aventin (wł .: Aventino, lat.
Czytaj Więcej