Najbardziej we Włoszech

Najpopularniejsze miasta we Włoszech

Paryż jest uznawany za ulubione miasto użytkowników TripAdvisor z całego świata. Jednak w pierwszej dziesiątce najczęściej odwiedzanych miejsc na Ziemi znalazły się aż trzy włoskie miasta - i tutaj Włochy są niekwestionowanym liderem. Prezentujemy listę najbardziej pożądanych celów każdego podróżnika.

Różnorodność plaż, historycznych placów, stanowisk archeologicznych, gór o różnej wysokości i wspaniałej kuchni. Włochy mają to wszystko i jest to znane turystom z całego świata, którzy co roku wybierają ten kraj jako cel swojej podróży. Ale które miejsca są najbardziej popularne wśród użytkowników TripAdvisor, największej witryny z recenzjami dotyczącymi podróży?

Lista honorowa jest prowadzona przez Paryż, a następnie przez Nowy Jork i Londyn. Włochy wyróżniały się jednak największą liczbą miast w pierwszej dziesiątce: Rzym zajął czwarte miejsce pod względem popularności, Wenecja szósta, a Florencja ósma.

To są wyniki oceny. Nagrody Travelers 'Choice Choice Awards 2013 (lit. „Travellers 'Choice 2013”), który jest publikowany od 5 lat z rzędu i określa najpopularniejsze miejsca turystyczne wśród użytkowników portalu TripAdvisor. Zwycięzcy są wybierani na podstawie częstotliwości żądań miasta na stronie i jej oceny.

Co ciekawe, 10 największych globalnych miejsc turystycznych obejmowało 8 europejskich miast. Po Paryżu, Nowym Jorku, Londynie i Rzymie znajdują się Barcelona, ​​Wenecja, San Francisco, Florencja, Praga i australijskie Sydney. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko ocenę europejską, to było też miejsce dla Berlina, Stambułu i Petersburga.

Znajdź hotel we Włoszech

Jeśli chodzi tylko o włoskie miasta, zdjęcie jest następujące:

  • On dziesiąty lokalizacja - miejscowość wypoczynkowa Cattolica położona na granicy Riwiery Romagnola (Emilia-Romagna) i regionu Marche. Nawiasem mówiąc, 4 na 10 włoskich miejsc docelowych znajduje się w Emilii-Romanii.
  • Dziewiąta miejsce zajął ośrodek narciarski Selva di Val Gardena (Selva di Val Gardena).
  • Ponownie Emilia-Romagna i znowu morze - Bellaria-Igea Marina (Bellaria-Igea Marina) znajduje się na ósmy ranking linii.
  • Kolejny ośrodek na Riwierze Adriatyckiej - Riccione - wziął siódmy miejsce.
  • On szósty Bolonia powstała dzięki arkadom, budynkom z czerwonej cegły i bogatej kuchni.
  • Neapol i Zatoka Neapolitańska na piąty lokalizacja
  • Po czwarte linia należy do Mediolanu - stolicy mody i zakupów.
  • Florencja jest bezpiecznie zlokalizowana trzeci miejsce włoskiej oceny (a także znalazł się w pierwszej dziesiątce światowej listy).
  • Powoli nurkowałem w Wenecji drugi miejsce we Włoszech i piąte miejsce na świecie.
  • Złoty medal popularności wśród turystów trafił do Rzymu, co nie jest zaskakujące. Na poziomie globalnym Wieczne Miasto zajęło czwarte miejsce.

Obejrzyj wideo: WENECJA , Włochy lipiec 2011 (Styczeń 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Najbardziej we Włoszech, Następny Artykuł

Najlepsze platformy widokowe we Florencji
Florencja

Najlepsze platformy widokowe we Florencji

Smukłe dzwonnice kościołów, blanki średniowiecznego palazzo, czerwone dachówki domów, nad którymi marmurowy blask katedry, zwieńczony wspaniałą kopułą Brunelleschi ... Patrząc na Florencję przynajmniej raz z lotu ptaka, zakochujesz się w mieście raz na zawsze.
Czytaj Więcej
Kościół San Lorenzo we Florencji
Florencja

Kościół San Lorenzo we Florencji

Jeśli nagle, będąc we Florencji, chcesz odwiedzić miejsce spoczynku ostatniego klanu Medyceuszy, odwiedź kościół św. Wawrzyńca (Basilica di San Lorenzo). I choć ten surowy budynek nie znajduje się w najbardziej prestiżowym miejscu miasta i jest niedokończony, to z pewnością zasługuje na uwagę.
Czytaj Więcej
Dzwonnica Giotta we Florencji
Florencja

Dzwonnica Giotta we Florencji

W sercu włoskiej Florencji podróżnicy mogą podziwiać najbardziej niezwykłą katedrę w całej Europie - Santa Maria del Fiore. Mówiliśmy już o zachwytach samej katedry, teraz warto zwrócić uwagę na inny wspaniały budynek, który jest częścią kompleksu florenckiej katedry - dzwonnicę Giotto.
Czytaj Więcej
3 dni we Florencji - idealny plan wakacji
Florencja

3 dni we Florencji - idealny plan wakacji

Jeśli Rzym zachwyca monumentalnością, starożytnymi budowlami, bogactwem kościołów i starożytną historią, to Florencja jest miastem dla tych, którzy są zakochani w sztuce i są zainteresowani renesansem. Podczas pobytu we Florencji Stendhal opisał szczególny stan fizyczny, którego sam doświadczył: zawroty głowy i szybkie bicie serca, które występuje u osoby z obfitości otaczającego piękna i dzieł sztuki.
Czytaj Więcej