Turystyka

Przewodnik po Rzymie Tanie

Już wkrótce na półkach księgarń pojawi się nowe wydanie - „Rzym Low Cost” - oryginalny antykryzysowy przewodnik po Wiecznym Mieście.

Wiele osób interesuje się dzisiaj pytaniem: czy jest sposób, aby cieszyć się widokami Rzymu, nie wydając dużo pieniędzy? Rozwiązanie problemu zaproponowali trzej wielkomiejscy dziennikarze, „blogerzy” nowego portalu internetowego o podróżach, sztuce, kulturze i gotowaniu Nuok.it - Marialessandra Carro, Valeria Crescenzi i Francesca Martellini. Przez cały rok dziewczęta badały stolicę daleko i szeroko, a rezultatem ich wysiłków była książka „Rome Low Cost - Anti-Crisis Guide to the Capital”, która zawiera aktualne informacje o ciekawych miejscach w mieście z adresami i przydatnymi wskazówkami.

Na 322 stronach tego kieszonkowego przewodnika czytelnik znajdzie wskazówki i porady dotyczące tego, co robić, gdzie nocować, gdzie jeść, odpoczywać ... i jak maksymalnie cieszyć się wspaniałością Wiecznego Miasta, wydając minimum pieniędzy. Podzielony na osiem części tematycznych (gdzie spędzić noc, wyjść na lunch, kulturę, zakupy, artykuły spożywcze, czas wolny, dzieci i trasy na spacery), Rzym Low Cost towarzyszy czytelnikowi w najciekawszych miejscach miasta. Dzięki niemu dowiesz się, gdzie najlepsze zupy w mieście podawane są za mniej niż 2 €, gdzie skórzane torby dają mniej niż 30 €, i na której wąskiej uliczce znajduje się sklep ze wspaniałymi winami w atrakcyjnej cenie ... Urocze teatry zagubione w kryptach i mało znane, ale uroczo darmowe atrakcje również nie są zapomniane przez autorów przewodnika.

  • Zalecamy przeczytanie: tani hotel w Rzymie - wskazówki dotyczące wyboru

Każdy rozdział jest wypełniony praktycznymi informacjami: zawiera porady na temat jedzenia, godzin pracy lokalnych rynków, wynajmu mieszkań, zakupów i różnych wieczornych rozrywek. Innymi słowy, z książki narysujesz wszystko, co dana osoba powinna wiedzieć, starając się wykorzystać wszystkie możliwości i przywileje oferowane przez kapitał dla jego mieszkańców i gości.

Restauracje - gdzie jeść tanio

„Najtrudniejszy rozdział”, powiedział jeden z trzech dziennikarzy Mariallessandra Carro, „był rozdziałem o restauracjach. Ze względu na rozwój turystyki ceny gwałtownie wzrosły wszędzie i bardzo trudno było nam znaleźć miejsca, w których można zjeść za niewielkie pieniądze. Dlatego najważniejsze tutaj jest wiedzieć, gdzie szukać ”.

Pisząc przewodnik, dziewczęta kierowały się doświadczeniem codziennego życia, życia Rzymian. „Byłem bardzo zaskoczony”, kontynuowała Mariallessandra, „kiedy podczas naszej pracy okazało się, że ceny produktów na lokalnych rynkach i supermarketach nie różnią się znacznie. Jednak jakość produktów na rynku jest oczywiście znacznie wyższa”.

Tak więc książka jest rodzajem „podręcznika przetrwania” w stolicy Włoch i będzie interesująca zarówno dla turystów, jak i samych Rzymian. Nasi włoskojęzyczni czytelnicy mogą teraz zamówić książkę na oficjalnej stronie www.nuok.it/il-libro/ za 9,90 euro.

Radzimy przeczytać następujące książki o Rzymie w języku rosyjskim, które można zamówić w Rosji z bezpłatną dostawą:

Obejrzyj wideo: Jak zwiedzać RZYM. Travel vlog (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Turystyka, Następny Artykuł

Biopark w Rzymie
Włochy

Biopark w Rzymie

Terytorium Bioparku jest duże, ale zwierząt jest niewiele, a park wymaga naprawy. Rośliny w zoo zapewniają zwierzętom komfort i nie jest gorąco spacerować. Około 2 godzin bez pośpiechu możesz obejść wszystko. Bioparco di Roma, Rzym, fot. Rzymskie zoo Fabio-Pierboni - Bioparco di Roma, położone w północnej części słynnej willi Borghese.
Czytaj Więcej
Wyspa Capri
Włochy

Wyspa Capri

Wyspa Capri to przytulny zakątek, który oferuje relaksujące wakacje i opóźnia wszelkie problemy. Szczególnie kochali go przedstawiciele świata sztuki i literatury. Lista sławnych ludzi, którzy odpoczywali i żyli w różnych czasach na Capri, wygląda imponująco. Capri, fot. Ruud-Onos O wyspie Wyspa Capri (Isola di Capri) na Morzu Tyrreńskim to niezwykle malownicze miejsce, fascynujące swoim pięknem.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Aventin Hill
Włochy

Aventin Hill

Aventin to dobre miejsce dla tych, którzy są zmęczeni zgiełkiem miasta. Tutaj znajdziesz Różaniec, Ogród Pomarańczowy i widok Rzymu z tarasu widokowego. Koniecznie zajrzyj do kościoła i dziurki od klucza siedziby Zakonu Maltańskiego, stojąc w kolejce. Aventin Hill, fot. Aleksandra Piechorowska Aventin (wł .: Aventino, lat.
Czytaj Więcej