Społeczeństwo

Ornella Muti opuściła koncert na kolację z Putinem

Słynna aktorka udawała, że ​​jest chora, i poprosiła o przełożenie koncertu bez żadnych sankcji w jej kierunku. Jednak tego wieczoru została sfotografowana przy tym samym stole z rosyjskim prezydentem. Teraz Ornella czeka proces

Oficjalnym powodem odwołania spektaklu była „poważna chrypka” aktorki. Nieprzyjemne, ale usprawiedliwione. Jednak najwyraźniej prawdziwym powodem opuszczenia Ornelli Muti z koncertu w teatrze Verdi we włoskim mieście Pordenone było wydarzenie towarzyskie: kolacja z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Teraz słynna aktorka i piosenkarka grozi kara sądowa za oszukiwanie i fałszowanie certyfikatu, a także grzywna, którą będzie musiała zapłacić teatrowi. Ale wszystko w porządku.

Wydarzenia przywracają nas do 2010 roku. W grudniu oczekiwano, że aktorka w Pordenone będzie główną postacią w produkcji „Żyda” Gianniego Clementi (Gianni Clementi). Nie mogła jednak przyjść na przedstawienie, ponieważ zachorowała bardzo: przynajmniej zapewnił ją lekarz, który zdiagnozował u Ornelli poważny chrypkę i zabronił jej wychodzić na scenę.

„Ostre zapalenie krtani i tchawicy z gorączką, kaszlem i świszczącym oddechem. Potrzebne jest 5 dni odpoczynku i minimalne użycie głosu” - napisał lekarz. Tak długo, jak wszystko wygląda normalnie, taka uciążliwość może spotkać każdego artystę i nikt nie jest przed tym bezpieczny.

Ale tego wieczoru Ornella Muti została sfotografowana podczas wieczoru charytatywnego na cześć dzieci chorych na raka w Rosji przy stole z Władimirem Putinem. W czerwonej sukience i świetnej formie.

W tej sytuacji rzymska prokuratura stwierdziła co najmniej dwa przestępstwa. Po pierwsze, wprowadzanie w błąd lekarza i zmuszanie go do napisania zaświadczenia, które nie jest prawdziwe. Po drugie, oszustwo kierownictwa teatru, w wyniku którego spektakl został przełożony na kolejny dzień bez nakładania kar na aktorkę. Dlatego jeśli prawniczka Ornella Muti nie będzie w stanie przekonać sędziów o niewinności klienta, zostanie skazana na karę za oszustwo i fałszerstwo, a także odszkodowanie za szkody w teatrze.

Ornella Muti to popularna włoska aktorka urodzona w 1955 roku. W filmach działa od 15 lat. Słowiański widz zna głównie filmy Adriano Celentano „Poskromienie złośnicy” i „Madly in Love”. Ciekawostką jest to, że w jednym z wywiadów Ornella potwierdziła, że ​​mieli romans z Celentano podczas kręcenia filmu.

Popularne Wiadomości

Kategoria Społeczeństwo, Następny Artykuł

Wakacje nad jeziorem Maggiore: atrakcje i wille
Włoskie jeziora

Wakacje nad jeziorem Maggiore: atrakcje i wille

Lago Maggiore (włoski: Lago Maggiore) jest jednym z czterech wielkich włoskich jezior. Dosłowne tłumaczenie nazwy zbiornika brzmi jak „duże jezioro”. I to jest prawdziwa prawda. Położone na samej górze „buta” Lago Maggiore myje swoje wody ziemiami włoskimi i szwajcarskimi. Osłonięte przez pasmo górskie Alp przed ostrym wpływem świata zewnętrznego, Maggiore słynie z doskonałego łagodnego klimatu, czystych wód i zapierających dech w piersiach widoków.
Czytaj Więcej
Jezioro Como: atrakcje, wille, hotele, jak się dostać
Włoskie jeziora

Jezioro Como: atrakcje, wille, hotele, jak się dostać

Na północy Lombardii, bardzo blisko granicy szwajcarskiej, leży jezioro Como (włoskie: Lago di Como). Jak klejnot, wody Como błyszczą na krawędzi gór alpejskich. Niezwykle głębokie i bajecznie piękne jezioro uwielbiają oryginalni Włosi i liczni goście z kraju. Górskie krajobrazy otoczone puszystymi chmurami są źródłem inspiracji dla pisarzy, artystów i pracowników przemysłu filmowego.
Czytaj Więcej
Jezioro Iseo
Włoskie jeziora

Jezioro Iseo

W ramach włoskich atrakcji, wraz z dużymi „kamieniami”, takimi jak jezioro Maggiore, Garda i Como, świeci kolejny szmaragd - Lago di Iseo (po włosku: Lago d'Iseo). Fani włoskich gór bardzo doceniają wysokie kurorty, kuszące białymi czapami śnieżnymi i ekstremalnymi rodzajami rekreacji. Jednak nawet najbardziej aktywny turysta nie oprze się pięknu i krystalicznej czystości górskich jezior.
Czytaj Więcej