Społeczeństwo

Ornella Muti opuściła koncert na kolację z Putinem

Słynna aktorka udawała, że ​​jest chora, i poprosiła o przełożenie koncertu bez żadnych sankcji w jej kierunku. Jednak tego wieczoru została sfotografowana przy tym samym stole z rosyjskim prezydentem. Teraz Ornella czeka proces

Oficjalnym powodem odwołania spektaklu była „poważna chrypka” aktorki. Nieprzyjemne, ale usprawiedliwione. Jednak najwyraźniej prawdziwym powodem opuszczenia Ornelli Muti z koncertu w teatrze Verdi we włoskim mieście Pordenone było wydarzenie towarzyskie: kolacja z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Teraz słynna aktorka i piosenkarka grozi kara sądowa za oszukiwanie i fałszowanie certyfikatu, a także grzywna, którą będzie musiała zapłacić teatrowi. Ale wszystko w porządku.

Wydarzenia przywracają nas do 2010 roku. W grudniu oczekiwano, że aktorka w Pordenone będzie główną postacią w produkcji „Żyda” Gianniego Clementi (Gianni Clementi). Nie mogła jednak przyjść na przedstawienie, ponieważ zachorowała bardzo: przynajmniej zapewnił ją lekarz, który zdiagnozował u Ornelli poważny chrypkę i zabronił jej wychodzić na scenę.

„Ostre zapalenie krtani i tchawicy z gorączką, kaszlem i świszczącym oddechem. Potrzebne jest 5 dni odpoczynku i minimalne użycie głosu” - napisał lekarz. Tak długo, jak wszystko wygląda normalnie, taka uciążliwość może spotkać każdego artystę i nikt nie jest przed tym bezpieczny.

Ale tego wieczoru Ornella Muti została sfotografowana podczas wieczoru charytatywnego na cześć dzieci chorych na raka w Rosji przy stole z Władimirem Putinem. W czerwonej sukience i świetnej formie.

W tej sytuacji rzymska prokuratura stwierdziła co najmniej dwa przestępstwa. Po pierwsze, wprowadzanie w błąd lekarza i zmuszanie go do napisania zaświadczenia, które nie jest prawdziwe. Po drugie, oszustwo kierownictwa teatru, w wyniku którego spektakl został przełożony na kolejny dzień bez nakładania kar na aktorkę. Dlatego jeśli prawniczka Ornella Muti nie będzie w stanie przekonać sędziów o niewinności klienta, zostanie skazana na karę za oszustwo i fałszerstwo, a także odszkodowanie za szkody w teatrze.

Ornella Muti to popularna włoska aktorka urodzona w 1955 roku. W filmach działa od 15 lat. Słowiański widz zna głównie filmy Adriano Celentano „Poskromienie złośnicy” i „Madly in Love”. Ciekawostką jest to, że w jednym z wywiadów Ornella potwierdziła, że ​​mieli romans z Celentano podczas kręcenia filmu.

Popularne Wiadomości

Kategoria Społeczeństwo, Następny Artykuł

Jak dostać się z Florencji do Werony
Jak się tam dostać

Jak dostać się z Florencji do Werony

Miasta Florencja i Werona są połączone włoskimi kolejami dużych prędkości, więc podróż pociągiem jest najszybszą, najtańszą i najwygodniejszą opcją. Odległość z Florencji do Werony wynosi 230 kilometrów. Czas podróży pociągiem to tylko 1 godzina 30 minut, a jeśli chcesz, możesz łatwo podróżować z jednego miasta do drugiego na jeden dzień.
Czytaj Więcej
Jak dojechać z Mediolanu do Pizy
Jak się tam dostać

Jak dojechać z Mediolanu do Pizy

Odległość między Pizą (Piza) a Mediolanem (Mediolan) wynosi 288 kilometrów. Z Mediolanu do Pizy można dojechać samochodem w 4 godziny. Podróż transportem publicznym, autobusem lub pociągiem zajmie od 3,5 do 5 godzin. Rozważmy bardziej szczegółowo zalety każdej metody. Pociągiem Najszybszym i najwygodniejszym sposobem dostania się z Mediolanu do Pizy jest skorzystanie z pociągu dużych prędkości do Florencji (czas podróży: 1 godzina 50 minut), a stamtąd pociągiem i za godzinę.
Czytaj Więcej