Niemcy

Legoland Discovery Centre w Berlinie

Przyjechałeś do Berlina z dzieckiem? Następnie odwiedź Legoland Discovery Center i zanurz się w świat dzieciństwa. Czeka na ciebie karuzela, w której musisz wstać na pedały, łódź przez zamkowy loch, fabryka do produkcji części dla projektanta i wiele legosów ... Lepiej przyjść rano w dzień powszedni, gdy jest mniej gości.

Legoland Discovery Centre Berlin, fot. Mayte Sánchez Sempere

Przez dziesięciolecia wielokolorowe elementy popularnego projektanta Lego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci z całego świata, dlatego centra pojawiły się w Anglii, Stanach Zjednoczonych i Niemczech, gdzie można się dobrze bawić, zanurzając się w świat drobnych detali. Jeśli odwiedzając Berlin, chcesz zobaczyć coś niezwykłego, a jednocześnie zadowolić swoje dziecko, powinieneś udać się do Legoland Discovery Centre Berlin, zlokalizowanego na Potsdamer Platz, w pobliżu największego kina 3D.

Interaktywny świat projektantów zajmuje powierzchnię 3 500 m2, a najmniejszym odwiedzającym oferuje kilka fascynujących sekcji tematycznych. Nie mniej interesujące będzie zakończenie wycieczki do Legolandu - jazda ekscytującą atrakcją.

Przez loch zamku, odwiedź zdjęcie Berlin

Legoland Discovery Center pokaże Ci, jak powstają elementy projektanta i da ci szansę spróbowania swoich sił w tej umiejętności, po czym ci, którzy zechcą, otrzymają pamiątkę w postaci słynnej zabawki. W „Centrum budowy” odwiedzający mogą realizować wszystko, na co pozwala ich wyobraźnia i siła, ponieważ tutaj czas na spełnienie marzeń jest nieograniczony. Zagadki i quizy sprawiają, że podróż do centrum jest przyjemniejsza.

Cała rodzina polubi własne kino Legoland i część, w której znajduje się miniaturowa stolica Niemiec, złożona z półtora miliona kostek słynnego Lego. Zawiera wszystkie główne atrakcje miasta, które, co zaskakujące, wyglądają całkiem wiarygodnie.

Jedi, LEGOLAND Deutschland

Pod koniec wycieczki do Legoland Discovery Center Berlin odwiedzający znajdą gondolę Lego - atrakcję przechodzącą obok zamków od projektanta wysokości człowieka, tych samych chłopskich posiadłości i innych budowli. Ci, którzy chcą, mogą dostać się na imprezy i wystawy organizowane przez centrum, poświęcone Świętom Bożego Narodzenia i Halloween. Możesz dowiedzieć się o nadchodzącym wydarzeniu ze specjalnego kalendarza Legolandu.

Jeśli Twoja rodzina jest zakochana w słynnym projektantu, koniecznie odwiedź Legoland Discovery Center Berlin, która zanurzy wszystkich w świat prawdziwej magii i zabawy.

Lego Cubs, fot. Niklas K.

Jak się tam dostać

Jechać pociągiem podmiejskim S1, S2, S25 lub metrem linii U2 do stacji Potsdamer Platz,
autobusem 100, 200, M41, M48, M85, N2 do przystanku Varian-Fry-Str.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: Legoland Discovery Centre in Berlin - Having Fun with Sammie. u200b. u200b. u200b (Kwiecień 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

San Remo we Włoszech: między Genuą a Niceą
Regiony Włoch

San Remo we Włoszech: między Genuą a Niceą

San Remo to wspaniały nadmorski kurort położony na zachodnim wybrzeżu Włoch w regionie Ligurii. Ze względu na łagodny klimat miejscowość wypoczynkowa może przyjmować turystów przez cały rok, zawsze panuje tu atmosfera zabawy i świętowania. San Remo we Włoszech słynie z malowniczej przyrody, obfitości jasnych kwiatów i zieleni, doskonałych plaż, doskonałych sklepów.
Czytaj Więcej
Zabytki Sardynii: 10 najciekawszych miejsc. Część I.
Regiony Włoch

Zabytki Sardynii: 10 najciekawszych miejsc. Część I.

Sardynia to wyspa położona dość daleko od kontynentalnych Włoch. Z tego powodu zarówno warunki klimatyczne, jak i cechy kulturowe są zupełnie inne niż tradycyjnie włoskie. Większość wyspy zajmują malownicze plaże otoczone dziwacznymi klifami, gajami oliwnymi i orzechowymi, różnymi naturalnymi i historycznymi zabytkami Sardynii, powodującymi ciągłe zainteresowanie turystów z całego świata.
Czytaj Więcej
5 najbardziej malowniczych miast nad jeziorem Como
Regiony Włoch

5 najbardziej malowniczych miast nad jeziorem Como

Na granicy Włoch i Szwajcarii w malowniczym regionie Lombardii u podnóża gór alpejskich leży jezioro Como, zachwycające swoim pięknem. Przez stulecia Jezioro Como inspirowało pisarzy, artystów, kompozytorów, filmowców. To miejsce wybrało także wiele celebrytów naszych czasów: George Clooney, Madonna, Ronaldinho i inni.
Czytaj Więcej