Hotele Umbria

Moja ulubiona willa w Umbrii - Relais Parco Subasio

W maju zaplanowaliśmy wyjazd do Asyżu, jednego z najpiękniejszych miast w Umbrii. Tak, w tym samym miejscu, w którym w bazylice św. Franciszka znajdują się freski Giotto z XIII wieku. Polecam wszystkim, aby zobaczyli to piękno przynajmniej raz w życiu.

Umbria jest jednym z niewielu regionów Włoch, w których nie ma morza, ale to też jest urocze. Wzgórza, niesamowite krajobrazy, śpiew ptaków i oczywiście kuchnia!

Ponieważ tylko 200 kilometrów od Rzymu do Asyżu i nie byliśmy przywiązani do transportu publicznego - podróżowaliśmy własnym samochodem, postanowiono poszukać willi nie w samym Asyżu, ale w pobliżu i najlepiej jak najwyżej w górach - Dlatego ona i Umbria wspinają się wysoko.

Możesz z łatwością powtórzyć nasze doświadczenie związane z wynajmem samochodu za 25-40 euro / dzień na auto.italy4.me

Po kilku godzinach zwiedzania geolokalizacji i ofert w Bucking zdecydowałem się na Relais Parco Subasio.

Ceny, warunki, atmosfera

Willa przekupiła mnie swoją lokalizacją, właściwie najwyżej położoną opcją i obecnością basenu. Zdjęcie poniżej to nasza codzienna jazda do willi.

Każdego ranka budziliśmy się ze śpiewu setek ptaków, moja matka była zachwycona. Koszt 2-pokojowych apartamentów, które mogą pomieścić na przykład 2 pary, wynosi, w zależności od sezonu, tylko 80-100 euro / dzień. Gospodarz Christian ma opcje dla 5/6 osób. Zobacz wszystkie jego sugestie tutaj.

Pokoje są czyste i uporządkowane.

Otwierasz szklane drzwi i już jesteś na tarasie, ciesząc się pięknem, pijąc świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy, słuchając śpiewu ptaków. Ważne jest, aby każdy apartament był wyposażony w kuchnię, więc z wyprzedzeniem pomyśl o śniadaniu. Po południu możesz zjeść posiłek w miastach, w których wybierzesz się na zwiedzanie: Asyż, Perugia, Orvieto, Spoleto.

Odpoczęli w willi drugi raz miesiąc później w czerwcu, a trzy dni później - postanowili świętować urodziny przyjaciela i pokazać mu tę urodę. Nie dotarliśmy do Perugii, która jest oddalona o 20 kilometrów, nawet przy drugiej próbie. Przybywasz do Umbrii na relaks, jedność z naturą, a my nie chcieliśmy gonić zabytków ze względu na kleszcza.

Po prostu opalaliśmy się przy basenie, pojechaliśmy na kilka godzin do Asyżu, a potem poszliśmy na obiad do jednej z najsmaczniejszych restauracji w moim życiu. Znalazłem moje miejsce dla harmonii w Umbrii, czego również życzę.

Ważne uwagi:

  • Willa ma szybkie łącze internetowe, co jest raczej wyjątkiem dla Włoch;
  • Basen jest otwarty od czerwca do września;
  • Od listopada do marca willa jest zamknięta, ponieważ w tej chwili można do niej dotrzeć tylko na przygotowanym SUV-ie lub traktorze.

Obejrzyj wideo: #9 A day with John Scofield (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Hotele Umbria, Następny Artykuł

Biopark w Rzymie
Włochy

Biopark w Rzymie

Terytorium Bioparku jest duże, ale zwierząt jest niewiele, a park wymaga naprawy. Rośliny w zoo zapewniają zwierzętom komfort i nie jest gorąco spacerować. Około 2 godzin bez pośpiechu możesz obejść wszystko. Bioparco di Roma, Rzym, fot. Rzymskie zoo Fabio-Pierboni - Bioparco di Roma, położone w północnej części słynnej willi Borghese.
Czytaj Więcej
Wyspa Capri
Włochy

Wyspa Capri

Wyspa Capri to przytulny zakątek, który oferuje relaksujące wakacje i opóźnia wszelkie problemy. Szczególnie kochali go przedstawiciele świata sztuki i literatury. Lista sławnych ludzi, którzy odpoczywali i żyli w różnych czasach na Capri, wygląda imponująco. Capri, fot. Ruud-Onos O wyspie Wyspa Capri (Isola di Capri) na Morzu Tyrreńskim to niezwykle malownicze miejsce, fascynujące swoim pięknem.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Aventin Hill
Włochy

Aventin Hill

Aventin to dobre miejsce dla tych, którzy są zmęczeni zgiełkiem miasta. Tutaj znajdziesz Różaniec, Ogród Pomarańczowy i widok Rzymu z tarasu widokowego. Koniecznie zajrzyj do kościoła i dziurki od klucza siedziby Zakonu Maltańskiego, stojąc w kolejce. Aventin Hill, fot. Aleksandra Piechorowska Aventin (wł .: Aventino, lat.
Czytaj Więcej