Florencja

Florence Outlet The Mall

Jeśli jesteś zdeterminowany, aby rzucić okiem na obrzeża Florencji i połączyć tę podróż z doskonałymi zakupami, to po prostu nie ma lepszego miejsca niż The Mall Outlet!

Około pół godziny jedzie do centrum handlowego, łącząc pod dachem butiki znanych włoskich i europejskich marek. Plan wyprzedażowy obejmuje 20 sklepów. Znaki z dużymi nazwami są pełne szklanych witryn i przezroczystych drzwi: Zegna, Giorgio Armani, Alexandr McQueen, Fendi, Bottega Veneta, Dior, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent, Salvatore Ferragamo, Sergio Rossi, La Perla, Pucci, Marni.

Wśród najlepiej ocenianych nabywców z krajów WNP są Burberry, Prada i Gucci. W sklepach tych pozostaje większość oszczędności zarezerwowanych na zakupy, modne kobiety z całej Europy, a nawet krajów azjatyckich. Oceń sam, w przymierzalni Burberry możesz pochwalić się eleganckim damskim płaszczem przeciwdeszczowym, który kosztuje nie więcej niż 350 euro. Modele męskie są nieco droższe, ale też wyglądają niesamowicie. Torebki w tym samym sklepie „przedłużone” za 300 - 1200 euro. Warto zauważyć, że butik prezentuje przedmioty z kolekcji nowych i zeszłorocznych. Oczywiście wiadomości o branży mody będą kosztować znacznie więcej. Jeśli nie jesteś tak zależny od trendów w modzie, możesz kupić słynne rzeczy w rozsądnej cenie.

Dla turystów zagranicznych kwestia zwrotu ceł jest bardzo istotna. Na wylocie znajduje się procedura przetwarzania tego rodzaju papieru. Jednak w urzędzie celnym podróżny nadal będzie musiał poświadczyć je pieczęcią.

Jak zdobyć i czas pracy

Adres centrum handlowego: Florencja, Via Europa 8, Leccio Reggello.
Oficjalna strona w języku rosyjskim: www.themall.it/en/outlet-italy/homepage.html

Gościnnie gościnnie otwiera swoje podwoje dla odwiedzających codziennie od 10 rano do 19 wieczorem.

Ponieważ centrum handlowe znajduje się na przedmieściach, możesz do niego dotrzeć na jeden z następujących sposobów:

  • transportem osobistym można znaleźć samochód do wynajęcia, korzystając z auto.italy4.me;
  • taksówką, którą można zamówić bezpośrednio w hotelu, szacowany koszt - 80-90 euro;
  • specjalna firma autobusowa Bus Italia / SITA, która dostarczy pasażerów bezpośrednio do gniazdka za 5 euro. We Florencji lot ten można odbyć na głównym dworcu autobusowym pod adresem: Via Santa Caterinada Siena, 17. Autobusy zaczynają kursować od 8:00, jeden na godzinę. Ostatni lot o 18:00, zauważ, że o 13:00 - przerwa. Możesz wrócić z powrotem tymi samymi autobusami kursującymi w podobny sposób od 10:00 do 19:00.

Jeśli The Mall Outlet nie był w stanie zaspokoić twoich ambicji związanych z modnymi zakupami, możesz zajrzeć do rozległego centrum handlowego Space Prada lub innego megamarketu - Barberino Designer Outlet. Mamy nadzieję, że doświadczenie odwiedzania włoskich sklepów przyniosło wyłącznie pozytywne emocje i wiele nowych rzeczy!

Zabytki Florencji są naprawdę nieskończone. Kościoły, muzea, katedry i place mogą przytłoczyć wrażenia nawet najbardziej doświadczonego turysty, nie mówiąc już o początkujących. Doskonałym powodem, dla którego warto skoncentrować się na podróży, są zakupy. Nic dziwnego, że Włochy są znane jako jeden z najmodniejszych krajów w Europie, lokalni projektanci mody wiedzą dużo o tworzeniu nowych ubrań, butów, akcesoriów i tym podobnych, miłych drobiazgów. W szczególności florenckim rzemieślnikom udało się pracować z wyrobami skórzanymi, ale Florencja jest w stanie zaoferować turystom znacznie więcej!

Obejrzyj wideo: Designer Shopping at The Mall, Florence, Italy. PRICES! Gucci, Prada, Bottega, Givenchy, Burberry (Grudzień 2019).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Florencja, Następny Artykuł

Co zobaczyć we Florencji w 1 dzień: plan podróży
Miasta Włoch

Co zobaczyć we Florencji w 1 dzień: plan podróży

Florencja to miasto sztuki, kolebka renesansu. Miasto jest bardzo dogodnie położone prawie na środku drogi między północą Włoch a stolicą. Dojazd do Florencji nie będzie trudny z żadnego większego miasta, czy to Wenecji, Mediolanu czy Rzymu. Dlatego wielu podróżników do Włoch stara się uwzględnić Florencję w swoim planie podróży, woląc spędzić tutaj tylko 1 dzień.
Czytaj Więcej
Bilety do galerii Borghese: jak kupować online i odwiedzić najciekawsze
Miasta Włoch

Bilety do galerii Borghese: jak kupować online i odwiedzić najciekawsze

W rankingu najlepszych muzeów w Rzymie Galeria Borghese jest konsekwentnie jednym z pierwszych miejsc. Tysiące podróżników codziennie spieszą się do starej willi, gdzie wśród ogromnej liczby arcydzieł można zobaczyć tak znane dzieła, jak „Zejście z krzyża” Rubensa, „Dawid z głową Goliata” Caravaggia, „Dama z jednorożcem” Rafaela, a także rzeźby wielkiego Berniniego.
Czytaj Więcej
Metro w Rzymie: mapa, koszt, godziny otwarcia
Miasta Włoch

Metro w Rzymie: mapa, koszt, godziny otwarcia

BlogoItaliano pisał już kiedyś o systemie transportu publicznego w Rzymie, ale w ostatnim artykule bardzo krótko rozmawialiśmy o rzymskim metrze. Chociaż metro w Rzymie jest skromne jak na standardy moskiewskie, warto poświęcić temu osobny artykuł. Ponadto w ostatnich latach metro w Rzymie szybko się rozwija.
Czytaj Więcej