Syrakuzy

Który hotel wybrać w Syrakuzach nad morzem?

Czy doradzić hotel w Syrakuzach nad brzegiem morza z własną plażą? Jak wybrać Gdzie mieszkać Ile to kosztuje

Dziś nauczymy się, jak samodzielnie wybrać i zarezerwować hotel w jednym z najpopularniejszych kurortów na Sycylii. Syrakuzy - miasto nie jest duże, można chodzić w 30 minut, więc logicznie jest szukać hotelu bliżej morza. Przyszedłeś po to? Wybierzemy hotel na nabrzeżu, najlepiej z widokiem na morze lub na wyspę Ortigiaktóry jest połączony z Syracuse małym mostem. Ceny pokoi zależą od:

  1. Czas, w którym rezerwujesz wakacje, jest zawsze droższy w ostatniej chwili.
  2. Miesiąca Sezon na Sycylii od maja do października, w lipcu i sierpniu, najlepsze liczby kupuje się na 4-6 miesięcy. W kwietniu, maju, październiku i innych miesiącach zimowych często występują znaczne rabaty.
  3. Koszt przyzwoitych opcji nad morzem zaczyna się od 150-200 euro / dzień za pokój dwuosobowy, coś dalej od wybrzeża i poniżej 4 gwiazdek kosztuje około 80-150 euro / dzień.

Na przykład latamy na Sycylię przez cały rok. Zgadzam się, w lutym bardzo kuszące jest zanurzenie się w + 15 + 20, i możesz cieszyć się sycylijską kuchnią i atmosferą przez cały rok.

Algilà Ortigia Charme Hotel

Czterogwiazdkowy hotel Algilà Ortigia Charme położony jest tuż nad Morzem Jońskim na wyspie Ortigia. Jeden z najlepszych hoteli na podstawie opinii naszych przyjaciół i goście w Bucking. Rano hotel serwuje śniadanie w formie bufetu obejmujące sycylijskie specjały, w tym ekologiczną marmoladę. W restauracji z widokiem na morze można oczywiście spróbować przysmaków z owoców morza kuchni śródziemnomorskiej i zamówić dania bezglutenowe. Ważną kwestią dla niektórych turystów jest to, że jak dotąd w hotelu nie ma wielu Rosjan, ale wkrótce to naprawimy.

  • Koszt: od 250 do 400 euro

Des Etrangers Hotel & SPA

Des Etrangers Hotel & SPA to 5-gwiazdkowy hotel, doskonała alternatywa dla pierwszej opcji. Piękne widoki na morze, idealna lokalizacja na relaksujący, komfortowy pobyt. Centrum spa i odnowy biologicznej obejmuje bezpłatne korzystanie z wanny z hydromasażem i prysznicem, sauny i łaźni tureckiej. Jest centrum fitness, którego usługi znów są wliczone w cenę. Hotel posiada 2 restauracje:Restauracja Medusa oferuje panoramiczne widoki na malownicze wybrzeże SyrakuzRestauracja Roof Garden dysponuje wspaniałym tarasem na posiłki na świeżym powietrzu.

  • Koszt: od 140 do 320 euro

Alla Giudecca

Alla Giudecca to bardzo ładny 3-gwiazdkowy hotel na wyspie Ortigia w odrestaurowanym budynku z XV wieku. Pod budynkiem znajdują się starożytne żydowskie łaźnie rytualne, z których goście mogą korzystać za darmo. Rowery są również oferowane jako bonus, co, jak widać, jest miłe.

  • Koszt: od 140 euro

Hotel Mercure Siracusa

Hotel Mercure Siracusa to czterogwiazdkowy hotel dla tych, którzy chcą zanurzyć się w starożytnej atmosferze Syrakuz, ale w nowoczesnym budynku. Zasadniczo wszystko tam jest: basen, spa, restauracja, grecki amfiteatr w pobliżu i, co najważniejsze, rozsądne ceny.

  • Koszt: od 100 euro

Jestem pewien, że ta recenzja okazała się przydatna w planowaniu wakacji na Sycylii. Zostaw swoją opinię i wskazówki w komentarzach.

Popularne Wiadomości

Kategoria Syrakuzy, Następny Artykuł

Bazylika Santa Maria in Aracheli
Włochy

Bazylika Santa Maria in Aracheli

Santa Maria in Aracheli to piękna bazylika na Kapitolu. Prowadzą do niego wielkie schody, stworzone jako znak wyzwolenia Rzymu z zarazy. Kościół został zbudowany w VI wieku na miejscu świątyni Junona, tej samej, w której żyły gęsi, które uratowały Rzym przed Galami. I to nie wszystko! Michał Anioł i Donatello, kolumny ze starych (przedchrześcijańskich) świątyń Rzymu i ...
Czytaj Więcej
Wróć do Salerno: część II
Włochy

Wróć do Salerno: część II

Tak więc, drodzy czytelnicy, kiedy ostatni raz spacerowaliśmy po historycznym centrum nadmorskiego Salerno, cieszyliśmy się pięknem promenady, Villa Comunale i teatru Verdi. Cóż, teraz możesz zafundować sobie coś smacznego. Ale hej, miej trochę cierpliwości i nie idź do pierwszego baru lub osterii, na którą się natkniesz.
Czytaj Więcej
Galeria Uffizi
Włochy

Galeria Uffizi

Galeria prezentuje nieocenione dzieła Leonarda „Adoracja Trzech Króli” i „Zwiastowanie”; Jedynym znaczącym obrazem Michała Anioła jest tondo przedstawiające Świętą Rodzinę. Muzeum Uffizi ma najbardziej pouczającą na świecie kolekcję obrazów Botticellego. Na tle Galerii Uffizi (Galleria degli Uffizi), Galeria Uffizi (Galleria degli Uffizi) jest najsłynniejszym florenckim muzeum sztuki.
Czytaj Więcej
Bazylika San Giovanni in Laterano
Włochy

Bazylika San Giovanni in Laterano

Bazylika Laterańska to Katedra Rzymska, „Basilica maior” z krzesłem biskupa i tronem papieża. Oto jedna ze starożytnych relikwii chrześcijańskich - Skała Świętego Mikołaja (Święte Schody), wzdłuż której Chrystus wstąpił na sąd Piłata. Bazylika św. Jana Chrzciciela na wzgórzu Laterano (Bazylika San Giovanni in Laterano), fot. R4all Katedra św. Jana Chrzciciela na wzgórzu Laterano lub Bazylika Laterańska (Bazylika San Giovanni in Laterano - Bazylika San Giovanni in Laterano) spotyka kolosalną orientalną fasadę w 1735 r., Alessandro Galilea.
Czytaj Więcej