Niemcy

Życie nocne na Ringstrasse

Obwodnica ożywa wieczorami, gdy ludzie zbierają się w barach, klubach i restauracjach. Mieszkańcy Kolonii robią to prawie codziennie.

Obwodnica ożywa wieczorami, gdy ludzie zbierają się w barach, klubach i restauracjach. Mieszkańcy Kolonii robią to prawie codziennie. Tutaj znajdziesz najmodniejsze i największe bary restauracyjne z muzyką na żywo i wspaniałą atmosferą. Radzę rozpocząć wieczór w Kolonii właśnie tutaj, a dopiero potem udać się do klubów nocnych, które są otwarte nie wcześniej niż o 22.00.

Na małych uliczkach między Rudolfplatz i Friesen-Platz znajdują się małe, przytulne restauracje i modne bary koktajlowe, które nie zamykają się w weekendy przed piątą rano. Nie bój się iść do strefy studenckiej, której centrum jest rozważane Zulpiherstrasse.

Jest tu wiele barów. Nie mniej i całkiem niedrogie i dobre restauracje. Ultra-stylowy Ratenauplati ma romantyczne restauracje, które goście jadą do Porsche. Jest też wspaniały park z doskonałym placem zabaw dla dzieci. Cóż, dla dorosłych jest świetna piwniczka.

Obejrzyj wideo: Przez Wiedeń z Jakubkiem. Przewodnik po stolicy Austrii Wideoprzewodnik po Wiedniu (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Teatry w Rzymie - przewodnik po teatrze
Rzym

Teatry w Rzymie - przewodnik po teatrze

Teatry są niezaprzeczalną dumą Rzymu. Fani klasycznej opery i baletu bez wątpienia odwiedzą jedną z okazałych instytucji kultury włoskiej stolicy. Fani historii i archeologii będą mogli przechadzać się po pozostałościach starożytnych teatrów, które służyły rozrywce publiczności w czasach starożytnego Rzymu.
Czytaj Więcej
Teatr Marcellusa w Rzymie
Rzym

Teatr Marcellusa w Rzymie

Teatro di Marcello to jedna z najważniejszych atrakcji Włoch, położona w historycznej części Rzymu (Roma), na prawym brzegu Tybru (Tevere), w pobliżu Piazza Venezia. Jest to słynny poprzednik Koloseum (Colosseo) i jeden z największych budynków w starożytnym Rzymie.
Czytaj Więcej
Muzea i galerie Rzymu, które każdy powinien odwiedzić
Rzym

Muzea i galerie Rzymu, które każdy powinien odwiedzić

Podczas każdej wycieczki turystycznej, zwłaszcza do Włoch, przychodzi chwila, w której musisz dotknąć sztuki wysokiej, a nie tylko opalać się na plażach. Oto nasz wybór dziesięciu najlepszych muzeów i galerii w Rzymie. Zalecamy odwiedzanie muzeów w godzinach popołudniowych, gdy nieznacznie zmniejszy się ruch turystyczny.
Czytaj Więcej
Castel Romano - najlepszy outlet w Rzymie
Rzym

Castel Romano - najlepszy outlet w Rzymie

Jednym z aspektów włoskiej turystyki jest możliwość zanurzenia się w procesie zakupów ze smakiem. Aby cieszyć się urokiem drogich marek i nie przepłacać za nie dużo pieniędzy, stworzono specjalne centra handlowe - sklepy. Rzym od dawna zakorzeniony jest w chwale modnej stolicy świata, więc nic dziwnego, że jeden z najlepszych i najwygodniejszych sklepów, Castel Romano, znajduje się w pobliżu stolicy Włoch.
Czytaj Więcej