Niemcy

Gdzie zjeść w centrum Kolonii

Tłumy głodnych i spragnionych kupujących marzą tylko o tym, gdzie zjeść coś do picia i picia w centrum miasta. Na ulicach handlowych jest wiele kawiarni i kawiarni. Każde centrum handlowe ma własne kawiarnie i restauracje. Krótko mówiąc, nie musisz długo szukać odpowiedniego miejsca na lunch. Na Hoyestrasse znajdziesz małe stragany uliczne, z których można sprzedawać.

Tłumy głodnych i spragnionych kupujących marzą tylko o tym, gdzie zjeść coś do picia i picia w centrum miasta. Na ulicach handlowych jest wiele kawiarni i kawiarni. Każde centrum handlowe ma własne kawiarnie i restauracje. Krótko mówiąc, nie musisz długo szukać odpowiedniego miejsca na lunch. Na Hoyestrasse znajdziesz małe stragany uliczne ze świeżymi owocami i lekkimi przekąskami.

Kawiarnie

Merzenich. Sieć cukierni oferująca ogromny wybór wyjątkowo kuszących wypieków, precli i bułek z nadzieniem. Napoje są również podawane tutaj. W całym mieście znajdziesz kawiarnię tej sieci, ale ta, o której wspomniałem, jest szczególnie wygodna podczas zakupów.


Adres: Róg Hohe Strasse i Gürzenichstrasse.
Godziny otwarcia: 06.30-20.00 Pon-Pt, od 6.00 w soboty, 8.00-18.00 Niedz i święta.

Al Cappucino. Lody i lekkie przekąski.
Adres: Schildergasse, 98.
Godziny otwarcia: 9.00-22.00, do 23.00 pt.-sob

Fast Food

Ryba Nordsee. Kawiarnia tej sieci oferuje doskonałe kanapki i sałatki. Cudowne miejsce na szybki obiad.
Adres: Hohe Strasse, 68; i Schildergasse, 110.

Król Burger. Bardzo popularna kawiarnia z grillem.
Adres: Hohe Strasse, 38; i Schildergasse, 114.

McDonald's. Hamburgery i smażone ziemniaki będą wspierać upadłe siły.
Adres: Hohe Strasse, 84.

Domy towarowe

Galerie Karstadt. Jeśli masz siłę, aby wejść na górę bez rozpraszania się czymkolwiek innym, wybór będzie praktycznie nieograniczony. Restauracja w centrum handlowym jest doskonałym miejscem na posiłek.
Adres: Breite Strasse, 103.

Galerie Kaufhof. Zatrzymaj się w supermarkecie w piwnicy, a następnie zrób sobie przerwę w małej włoskiej kawiarni lub barze, gdzie możesz zjeść szybki szybki lunch za rozsądną cenę. * Hohe Strasse, 41–53.

Obejrzyj wideo: PRÓBUJEMY CHURROS, WRACAMY DO DOMU & CO KUPILIŚMY W BARCELONIE? - VLOGMAS #5 #6 (Marzec 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Kalendarz festiwali i karnawałów we Włoszech w styczniu
Wakacje we Włoszech

Kalendarz festiwali i karnawałów we Włoszech w styczniu

Trudno wyobrazić sobie Włochy zimą bez wakacji, festiwali i festiwali. Wszyscy wiedzą, że mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego uwielbiają, a co najważniejsze, wiedzą, jak się bawić, zarażać wszystkich wokół żywym nastrojem, organizować zawody, ale nie tylko po to, aby znaleźć najlepszych, ale po prostu dobrze się bawić. Z roku na rok odbywa się wiele festiwali w krainie słońca i wina, poświęconych różnym tematom, muzyce, ludziom i różnym kulturom.
Czytaj Więcej
Najlepsze plaże w pobliżu Rzymu
Wakacje we Włoszech

Najlepsze plaże w pobliżu Rzymu

Jadąc do Rzymu na wakacje lub na wakacje, nie zapominaj, że w odległości 25 kilometrów od Wiecznego Miasta rozchodzą się fale Morza Tyrreńskiego (Mare Tirreno). Pół godziny pociągiem - i już jesteś na plaży. A wokół Rzymu jest wiele jezior ogrzewanych przez gorące włoskie słońce. A jeśli podczas spaceru wzdłuż rzymskich ulic istnieje chęć pływania - zawsze można to spełnić, a dżin nie jest do tego wymagany.
Czytaj Więcej
Wyspy Włoch na wakacje na morzu
Wakacje we Włoszech

Wyspy Włoch na wakacje na morzu

Ulubione trasy turystyczne we Włoszech przebiegają przez słynne duże miasta. Popularne są także wakacje na plaży na dużych wyspach, takich jak Sycylia (Sycylia) i Sardynia (Sardynia). Ale nie mniej interesująca jest znajomość wysp tego kraju, nie tak aktywnie rozwijanych przez turystów i oferująca spotkanie z dziewiczą przyrodą i naturalnym przebiegiem życia Włochów.
Czytaj Więcej