Niemcy

Jak dojechać z Memmingen do Monachium

Rosyjska tania linia lotnicza Pobeda rozpoczęła loty do niemieckiego miasta Memmingen. Dlatego warto rozważyć opcje podróży z Memmingen do Monachium.

Flixbus Bus

Autobusem

Podróżowanie z Flixbus jest najbardziej ekonomiczną opcją. Autobusy odjeżdżają z głównego dworca autobusowego w Memmingen (Memmingen ZOB) do głównego dworca autobusowego w Monachium (München ZOB).

Bilety można kupić od 5,90 € na stronie internetowej przewoźnika. Czas podróży - 1 godz. 30 min.

Z lotniska Memmingen (Flughafen Memmingen) można także dostać się do Monachium. Aby to zrobić, skorzystaj z autobusu wahadłowego Allgäu-Airport-Express.

Bilet w jedną stronę kosztuje od 15 €. Możesz go kupić i zobaczyć harmonogram na stronie przewoźnika. Bilety zakupione online będą kosztować znacznie mniej, ale można je kupić u kierowcy. Czas podróży 1 godz. 25 minut

Pociągiem

München hauptbahnhof

Z głównego dworca kolejowego w Memmingen do Monachium (München Hbf) pociągi Eurocity, Regional-Express, regionalne kursują co godzinę, zarówno bezpośrednio, jak i z transferem. Sprawdź rozkład jazdy na stronie niemieckiej kolei.

Bilet na pociąg kosztuje od 22 €. Czas podróży wynosi około 1 godziny 34 minut. Lepiej kupić bilet na stronie Deutsche Ban.

Jeśli poleciełeś na lotnisko Memmingen, musisz złapać autobus linii 2 lub 810 do miasta. Rozkład jazdy autobusów z lotniska Allgäu do Memmingen ZOB (Bahnhof) znajduje się tutaj.

Bilety kosztują 3 €. 10 minut jazdy

Następnie kontynuuj podróż pociągiem z głównego dworca kolejowego w Memmingen.

Samochodem

Wynajem samochodu

Odległość między Memmingen a Monachium wynosi około 110 km. W samochodach pokonasz go za około godzinę.

Szacowany koszt paliwa wynosi 16–22 €.

Poszukaj wypożyczonego samochodu tutaj.

Transfer książki do Monachium "> Kiwitaxi.

Obejrzyj wideo: Jaką trasą leci samolot - śledzenie lotu samolotu (Grudzień 2019).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Co zobaczyć we Florencji w 1 dzień: plan podróży
Miasta Włoch

Co zobaczyć we Florencji w 1 dzień: plan podróży

Florencja to miasto sztuki, kolebka renesansu. Miasto jest bardzo dogodnie położone prawie na środku drogi między północą Włoch a stolicą. Dojazd do Florencji nie będzie trudny z żadnego większego miasta, czy to Wenecji, Mediolanu czy Rzymu. Dlatego wielu podróżników do Włoch stara się uwzględnić Florencję w swoim planie podróży, woląc spędzić tutaj tylko 1 dzień.
Czytaj Więcej
Bilety do galerii Borghese: jak kupować online i odwiedzić najciekawsze
Miasta Włoch

Bilety do galerii Borghese: jak kupować online i odwiedzić najciekawsze

W rankingu najlepszych muzeów w Rzymie Galeria Borghese jest konsekwentnie jednym z pierwszych miejsc. Tysiące podróżników codziennie spieszą się do starej willi, gdzie wśród ogromnej liczby arcydzieł można zobaczyć tak znane dzieła, jak „Zejście z krzyża” Rubensa, „Dawid z głową Goliata” Caravaggia, „Dama z jednorożcem” Rafaela, a także rzeźby wielkiego Berniniego.
Czytaj Więcej
Metro w Rzymie: mapa, koszt, godziny otwarcia
Miasta Włoch

Metro w Rzymie: mapa, koszt, godziny otwarcia

BlogoItaliano pisał już kiedyś o systemie transportu publicznego w Rzymie, ale w ostatnim artykule bardzo krótko rozmawialiśmy o rzymskim metrze. Chociaż metro w Rzymie jest skromne jak na standardy moskiewskie, warto poświęcić temu osobny artykuł. Ponadto w ostatnich latach metro w Rzymie szybko się rozwija.
Czytaj Więcej