Niemcy

Zakupy w Kolonii

Kolonia to prawdziwy labirynt ulic handlowych zaprojektowanych tylko dla pieszych. Będąc w tym labiryncie, na pewno coś kupisz, a potem chcesz szybko się stąd wydostać. W Kolonii znajdziesz sklepy na każdy gust i każdą kieszeń - od wielkich domów towarowych po małe butiki i ekscentryczne sklepy z instrumentami muzycznymi. Są sklepy najbardziej znanych projektantów mody.

Zakupy w Kolonii

Kolonia to prawdziwy labirynt ulic handlowych zaprojektowanych tylko dla pieszych. Będąc w tym labiryncie, na pewno coś kupisz, a potem chcesz szybko się stąd wydostać.

W Kolonii znajdziesz sklepy na każdy gust i każdą kieszeń - od wielkich domów towarowych po małe butiki i ekscentryczne sklepy z instrumentami muzycznymi. Są sklepy najbardziej znanych projektantów mody, zarówno niemieckich, jak i zagranicznych.

Możesz przejść do niedrogiego sklepu i kupić najmodniejsze ubrania lub wejść do jasno oświetlonego raju perfumeryjnego, pełnego uwodzicielskich aromatów. Ulice handlowe znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Hoeshtrasse i Schiel Dergassegdzie jest wszystko, czego pragnie tylko dusza. Modne ubrania i buty można kupić na stronie Ehrenstrassei biżuteria na zamówienie - włączone Friesenstrasse.

Buty marki „Birkenstock”

Zasadniczo ceny w Niemczech są nieco niższe niż na przykład w Wielkiej Brytanii. Wyjątkiem są luksusowe kosmetyki ”.Dr hauschka„, o wiele tańsze w domu. Wspaniałą i bardzo przydatną pamiątką dla aktywnego turysty jest para butów„Birkenstock”, który można kupić w markowym sklepie na Braitestrasse.

Zakupy w Kolonii

Na szczęście prawie wszystkie sklepy z pamiątkami są skupione Plac Katedralny (Domplatz). Więc jeśli chcesz zabrać do domu model katedry, piękne ręcznie robione ozdoby świąteczne lub świetny dziadek do orzechów, nie musisz iść daleko. On Altermarkt Square Jest mały sklep „Kölsch”, w którym sprzedają wszystko, co związane z ulubionym napojem z Kolonii. Tutaj znajdziesz cienkie wysokie szklanki (Stangen), z których pije się piwo w Kolonii.

Kolonia Kolonia - „4711”

I oczywiście najlepszą pamiątką z Kolonii będzie butelka zapachu noszącego nazwę miasta - Kölnisch Wasser, czyli woda kolońska. Najsłynniejsza marka wody kolońskiej - „4711”. Francuzi przypisali ten numer do domu wynalazcy o cudownym zapachu. Ta woda kolońska wlewa się do pięknych butelek z turkusową etykietą. Dom nr 4711 został przywrócony do pierwotnej lokalizacji, na rogu Glocken-Gass. Tutaj dziś sprzedają słynny zapach. Ten dom przypomina długą przeszłość. Jeśli nie rozpoznajesz smaku tej wody kolońskiej, zastanów się, że nie byłeś w Kolonii.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: TYPY LUDZI W SKLEPACH! wielka petarda dla Was (Kwiecień 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Pałac Bisdorf
Niemcy

Pałac Bisdorf

Bisdorf to skromny pałac, bardziej jak opuszczona posiadłość. Kompensuje skromną wieżę z tarasem widokowym. Park pałacowy jest przyjemny na spacery i refleksje. Schloss Biesdorf (Schloss Biesdorf), fot. Riesebusch Schloss Biesdorf (Schloss Biesdorf) wygląda jak opuszczony dwór, a tak naprawdę jest, mimo że jest uznawany za historyczny i kulturalny zabytek Berlina.
Czytaj Więcej
Wieża telewizyjna w Berlinie
Niemcy

Wieża telewizyjna w Berlinie

Wieża telewizyjna jest najbardziej rozpoznawalnym zabytkiem Berlina, symbolem stolicy. Trzeba go odwiedzić z trzech powodów: jest to najwyższy budynek w stolicy; oferuje wspaniałe widoki na miasto; na górze znajduje się obrotowa restauracja dla romantyków. Wieża telewizyjna w Berlinie (Berliner Fernsehturm), fot. Arnaud Martinez Wieża telewizyjna w Berlinie (Berliner Fernsehturm) znajduje się w centrum miasta w pobliżu Alexanderplatz.
Czytaj Więcej
Zakupy w Kolonii
Niemcy

Zakupy w Kolonii

Kolonia to prawdziwy labirynt ulic handlowych zaprojektowanych tylko dla pieszych. Będąc w tym labiryncie, na pewno coś kupisz, a potem chcesz szybko się stąd wydostać. W Kolonii znajdziesz sklepy na każdy gust i każdą kieszeń - od wielkich domów towarowych po małe butiki i ekscentryczne sklepy z instrumentami muzycznymi.
Czytaj Więcej
Park Babelsberg
Niemcy

Park Babelsberg

W parku Babelsberg jest zwykle niewiele osób. Spokojny, romantyczny, medytacyjny i piękny widok na rzekę. W tym zamku i parku nakręcili klip Du Riechst So Gut Rammsteina. Park Babelsberg, fot. Gertrud K. Park Babelsberg położony jest na północno-wschodnich obrzeżach Poczdamu.
Czytaj Więcej