Niemcy

Zakupy w Kolonii

Kolonia to prawdziwy labirynt ulic handlowych zaprojektowanych tylko dla pieszych. Będąc w tym labiryncie, na pewno coś kupisz, a potem chcesz szybko się stąd wydostać. W Kolonii znajdziesz sklepy na każdy gust i każdą kieszeń - od wielkich domów towarowych po małe butiki i ekscentryczne sklepy z instrumentami muzycznymi. Są sklepy najbardziej znanych projektantów mody.

Zakupy w Kolonii

Kolonia to prawdziwy labirynt ulic handlowych zaprojektowanych tylko dla pieszych. Będąc w tym labiryncie, na pewno coś kupisz, a potem chcesz szybko się stąd wydostać.

W Kolonii znajdziesz sklepy na każdy gust i każdą kieszeń - od wielkich domów towarowych po małe butiki i ekscentryczne sklepy z instrumentami muzycznymi. Są sklepy najbardziej znanych projektantów mody, zarówno niemieckich, jak i zagranicznych.

Możesz przejść do niedrogiego sklepu i kupić najmodniejsze ubrania lub wejść do jasno oświetlonego raju perfumeryjnego, pełnego uwodzicielskich aromatów. Ulice handlowe znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Hoeshtrasse i Schiel Dergassegdzie jest wszystko, czego pragnie tylko dusza. Modne ubrania i buty można kupić na stronie Ehrenstrassei biżuteria na zamówienie - włączone Friesenstrasse.

Buty marki „Birkenstock”

Zasadniczo ceny w Niemczech są nieco niższe niż na przykład w Wielkiej Brytanii. Wyjątkiem są luksusowe kosmetyki ”.Dr hauschka„, o wiele tańsze w domu. Wspaniałą i bardzo przydatną pamiątką dla aktywnego turysty jest para butów„Birkenstock”, który można kupić w markowym sklepie na Braitestrasse.

Zakupy w Kolonii

Na szczęście prawie wszystkie sklepy z pamiątkami są skupione Plac Katedralny (Domplatz). Więc jeśli chcesz zabrać do domu model katedry, piękne ręcznie robione ozdoby świąteczne lub świetny dziadek do orzechów, nie musisz iść daleko. On Altermarkt Square Jest mały sklep „Kölsch”, w którym sprzedają wszystko, co związane z ulubionym napojem z Kolonii. Tutaj znajdziesz cienkie wysokie szklanki (Stangen), z których pije się piwo w Kolonii.

Kolonia Kolonia - „4711”

I oczywiście najlepszą pamiątką z Kolonii będzie butelka zapachu noszącego nazwę miasta - Kölnisch Wasser, czyli woda kolońska. Najsłynniejsza marka wody kolońskiej - „4711”. Francuzi przypisali ten numer do domu wynalazcy o cudownym zapachu. Ta woda kolońska wlewa się do pięknych butelek z turkusową etykietą. Dom nr 4711 został przywrócony do pierwotnej lokalizacji, na rogu Glocken-Gass. Tutaj dziś sprzedają słynny zapach. Ten dom przypomina długą przeszłość. Jeśli nie rozpoznajesz smaku tej wody kolońskiej, zastanów się, że nie byłeś w Kolonii.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: TYPY LUDZI W SKLEPACH! wielka petarda dla Was (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

5 najciekawszych wycieczek po Neapolu
Regiony Włoch

5 najciekawszych wycieczek po Neapolu

Kilka lat temu - w wyniku podróży do Neapolu - BlogoItaliano napisał recenzję o lokalnym przewodniku, z którym los spotkał się w jasnym słońcu Kampanii. Potem Walentyna - tak nazywał się mój przewodnik - pokazała mi miasto, opowiadając o nim wiele niezwykłych historii. Trasa okazała się doskonała i nie żałowałem pozytywnych opinii na temat przewodnika.
Czytaj Więcej
5 najpopularniejszych wycieczek po Sycylii z Palermo
Regiony Włoch

5 najpopularniejszych wycieczek po Sycylii z Palermo

Wycieczki na Sycylię to temat, który BlogoItaliano podejmuje od dawna. Program tras na wyspie jest niezwykle bogaty, a asortyment, który zostanie ci zaoferowany, będzie w dużej mierze zależał od tego, gdzie znajduje się hotel: na północnym lub południowym wybrzeżu. Poprosiłem Svetę, przewodniczkę z Palermo, aby powiedziała jej, które 5 wycieczek były najbardziej popularne wśród jej podróżników.
Czytaj Więcej
Galeria Borghese: najbardziej pożądane i niedostępne muzeum w Rzymie
Regiony Włoch

Galeria Borghese: najbardziej pożądane i niedostępne muzeum w Rzymie

Każdy centymetr kwadratowy Rzymu to osobna legenda, a niektóre to wielotomowa historia. Słynna Galeria Borghese, dzięki swemu pojawieniu się chciwemu kardynałowi, siostrzeńcowi papieża, wciąż ma wiele tajemnic, które są zgłaszane tylko szeptem w wąskim kręgu. W tym artykule poznasz historię kolekcji, jej lokalizację, godziny otwarcia i gdzie kupić bilety, aby sprawdzić wszystko.
Czytaj Więcej