Wenecja

Widok z lotu ptaka Wenecji

Czy uważasz się za utalentowanego i wyrafinowanego fotografa? Wygląda na to, że te słodkie ptaki minęły. Zwykłe żurawie uczestniczące w projekcie kanału telewizyjnego Sił Powietrznych „Winged Planet” wykonały fantastyczne zdjęcia Wenecji, która naprawdę zapiera dech w piersiach!

Celem projektu jest pokazanie ludziom tego, co widzą tylko ptaki przy użyciu różnych metod fotografowania.

Masz świetną okazję, aby zobaczyć z lotu ptaka to wspaniałe miasto i jego główne atrakcje: Canal Grande i Plac Świętego Marka.

Obejrzyj wideo: Wenecja z lotu ptaka 17 07 2017 (Marzec 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Wenecja, Następny Artykuł

Akwedukty i łaźnie w starożytnym Rzymie
Historia

Akwedukty i łaźnie w starożytnym Rzymie

Woda w starożytnym Rzymie była integralną częścią życia obywateli. Fontanny zdobiące miasta, łaźnie, w których Rzymianie utrzymywali swoje ciała w czystości i spokoju, Navahia (bitwy morskie), w których toczyły się bitwy morskie - wszystko to wymagało dostarczenia miastu ogromnej ilości wody. Cesarze rzymscy, starając się zaspokoić potrzeby swoich obywateli, zdobyć poparcie i ozdobić Wieczne Miasto, nie oszczędzali środków na budowę systemów zaopatrzenia w wodę.
Czytaj Więcej
Guy Julius Caesar
Historia

Guy Julius Caesar

Gajusz Juliusz Cezar (Gajusz Iuliusz Cezar) - dowódca, polityk, pisarz, dyktator, arcykapłan starożytnego Rzymu. Pochodził ze starożytnego rzymskiego klanu klasy rządzącej i konsekwentnie szukał wszystkich stanowisk rządowych, kierował linią opozycji politycznej wobec senatorskiej arystokracji. Był miłosierny, ale wysłał do egzekucji wielu swoich głównych przeciwników.
Czytaj Więcej
Prawa stołów XII - pomnik prawa rzymskiego
Historia

Prawa stołów XII - pomnik prawa rzymskiego

Prawo rzymskie stanowiło podstawę prawodawczą całej starożytnej cywilizacji, a następnie stało się fundamentem, na którym ukształtowała się myśl prawna narodów grupy romańsko-germańskiej zamieszkującej kontynentalną Europę. Do tej pory są obowiązkowym przedmiotem studiów na odpowiednich uniwersytetach na całym świecie, które mają szczególne znaczenie filozoficzne, historyczne i kulturowe.
Czytaj Więcej
Rise of Spartacus - wydanie 1
Historia

Rise of Spartacus - wydanie 1

Jak doszło do największego buntu niewolników w historii pod dowództwem Spartakusa? 73 lata przed naszą erą. Rzymski konsul Lucjusz Licyniusz Lucullus rozcina się z Królem Mitrydatem VI na północy współczesnej Turcji, ostatni cesarz stanu Shunga w Indiach staje się ofiarą spisku, Xuan-di dochodzi do władzy w Chinach, król Herod rodzi się w Judei (tak, ten sam).
Czytaj Więcej