Niemcy

Filharmonia w Kolonii

Filharmonia w Kolonii zbudowana jest w formie amfiteatru, a scena znajduje się prawie w centrum, co pozwala widzom lepiej słyszeć i widzieć muzyków.

Filharmonia w Kolonii

Filharmonia w Kolonii (Kölner Philharmonie) znajduje się w samym centrum miasta, obok muzeów Ludwiga i Wallrafa Richarda. To jedna z najlepszych sal koncertowych w Kolonii.

Filharmonia została otwarta w 1986 roku. Organizowane są tutaj różne koncerty muzyki klasycznej, ludowej, popularnej i jazzowej. Koncerty odbywają się prawie codziennie, a w niedziele i święta trzy razy dziennie.

Sala zbudowana jest w formie amfiteatru, a scena znajduje się prawie w środku, co pozwala widzom lepiej widzieć muzyków.

Harmonogram koncertów można znaleźć w Internecie lub w Music Box w Kolonii obok Muzeum Rzymsko-Niemieckiego.

Widok Filharmonii z góry

Jak się tam dostać

Weź tramwaj 5, 16, 18 do stacji Kölner Hauptbahnhof.

Obejrzyj wideo: Hans Zimmer - Pirates of the Caribbean Medley - Hans Zimmer Live - Köln - (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Włoszka trzymała zwłoki matki w zamrażarce
Społeczeństwo

Włoszka trzymała zwłoki matki w zamrażarce

Według włoskich tabloidów kobieta trzymała zwłoki matki we własnej domowej lodówce, regularnie otrzymując emeryturę zmarłej starej kobiety. Tak straszna rzecz uderzyła w policję w małym miasteczku Borgomanero, położonym w regionie Novara. Ta straszna historia „ujawniła się” po mieszkańcach jednego z domów zwanych karetką Tiziana Devecchi, 62-letnią kobietą, która nie czuła się dobrze i nie mogła otworzyć drzwi, które były zamknięte od wewnątrz.
Czytaj Więcej
Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy
Społeczeństwo

Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy

Ktokolwiek nie widział UFO na niebie nad Włochami: mężczyźni i kobiety, dzieci i emeryci, piloci samolotów pasażerskich, wojskowi, a nawet kapłani. Tylko w zeszłym roku siedem słonecznych obiektów zostało zauważonych w słonecznym kraju, aw ciągu ostatnich 4 lat UFO pojawiło się na terytorium kraju ponad 55 razy!
Czytaj Więcej