Społeczeństwo

Nowy włoski portal oferuje najgorsze wiejskie toalety

Może zepsuć ogólne wrażenie restauracji samym wyglądem. Tak, mówimy o toaletach w instytucjach publicznych, które odtąd należą do pewnej listy na nowym włoskim portalu, gdzie najgorsze toalety w kraju są pokazywane publicznie.

Średnio spędzamy od jednego roku do czterech lat w toalecie na całe życie, więc czystość tego pokoju naprawdę ma znaczenie. Do takiego wniosku doszli dwaj młodzi Włosi, którzy stworzyli witrynę nieco przypominającą popularny portal Trip Advisor. Jednak obiekty znajdujące się w nowym zasobie wskazują na istotę miejsc publicznych, takich jak bary, kawiarnie, restauracje i tak dalej.

Nawiasem mówiąc, pomysł włoskich facetów znajduje się na stronie www.wc-advisor.com, pozwala wszystkim użytkownikom nie tylko znaleźć najbliższą toaletę, ale także ocenić jej czystość, a także daje kilka praktycznych wskazówek, jak zostać dobrym gościem w toalecie.

Autorami niezwykłego projektu są 33-letni absolwent Wydziału Ekonomicznego Cesare Romanin (Cesare Romanin) i programista internetowy Marco Tonello (Marco Tonello), oboje mieszkający w Padwie (Padwa). Teraz zespół kreatywny szuka pomocy od wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi wrażeniami po wizycie w toaletach, a także ocenić ich stopień czystości.

Obecnie głównym celem Romanina i Tonello jest stworzenie „największej na świecie bazy danych toalet”.

„Naszym zadaniem jest umieszczenie wszystkich dostępnych toalet na mapie, co pomoże podróżnym w razie potrzeby skorzystać z jednej z nich” - wyjaśniają twórcy strony. - „Użytkownicy będą mieli również możliwość opublikowania swoich recenzji, aby przyszli odwiedzający łazienki mogli ocenić ich stan, dowiedzieć się o dostępności suszarek do rąk, papieru toaletowego, a także dowiedzieć się, czy osoby niepełnosprawne mogą z nich korzystać”.


Pomimo faktu, że taki projekt może wydawać się niezwykłą nowością dla Włochów, WC Advisor nie jest pierwszą witryną, która oferuje recenzje toalet. Portal Toilet Finder (www.toiletfinder.org) zapewnia również odwiedzającym szereg usług, w tym ocenę latryn, a także ich wyszukiwanie w Nowym Jorku. Pod koniec ubiegłego roku twórca witryny obiecał zapłacić 100 USD każdemu, kto pozostawi najbardziej interesujące i oryginalne recenzje na temat toalet miejskich.

Ponadto właściciele produktów Apple mogą pobrać specjalną ofertę o nazwie iToilet. Łatwo zgadnąć, że jego użytkownicy mogą być przeszukiwani, „polubieni” i krytykować najwybitniejsze pokoje w tym czy innym sensie.

Na kilku listach „Najbardziej niesamowite toalety na świecie” często można zauważyć toaletę, która w dosłownym sensie stanowi ozdobę stolicy światowej mody - Mediolanu. Łazienkę znajdującą się w restauracji Dolce & Gabbana Gold można słusznie nazwać najmodniejszą na całej planecie: w końcu nad jej wnętrzem pracowali znani na całym świecie projektanci.

Ściany toaletowe od podłogi do sufitu w luksusowej restauracji ozdobione są złoconym bambusem, lustra są obszyte złotymi ramami, a każde stoisko ma telewizor plazmowy, który stale emituje film „Golfinger”.

Obejrzyj wideo: KRZYSZTOF KRYSTOWSKI LEONARDO HELICOPTERS - NOWY EUROPEJSKI ŚMIGŁOWIEC BOJOWY AW249 (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Społeczeństwo, Następny Artykuł

Włoszka trzymała zwłoki matki w zamrażarce
Społeczeństwo

Włoszka trzymała zwłoki matki w zamrażarce

Według włoskich tabloidów kobieta trzymała zwłoki matki we własnej domowej lodówce, regularnie otrzymując emeryturę zmarłej starej kobiety. Tak straszna rzecz uderzyła w policję w małym miasteczku Borgomanero, położonym w regionie Novara. Ta straszna historia „ujawniła się” po mieszkańcach jednego z domów zwanych karetką Tiziana Devecchi, 62-letnią kobietą, która nie czuła się dobrze i nie mogła otworzyć drzwi, które były zamknięte od wewnątrz.
Czytaj Więcej
Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy
Społeczeństwo

Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy

Ktokolwiek nie widział UFO na niebie nad Włochami: mężczyźni i kobiety, dzieci i emeryci, piloci samolotów pasażerskich, wojskowi, a nawet kapłani. Tylko w zeszłym roku siedem słonecznych obiektów zostało zauważonych w słonecznym kraju, aw ciągu ostatnich 4 lat UFO pojawiło się na terytorium kraju ponad 55 razy!
Czytaj Więcej