Społeczeństwo

Włoscy mężczyźni są najseksowniejsi w Europie

Duszni przedstawiciele silniejszego seksu słonecznych Włoch zostali nazwani najbardziej pożądanymi i najseksowniejszymi w Europie. Oto wniosek socjologów przeprowadzających ankietę „Z jakiego kraju powinien pochodzić twój idealny mężczyzna?”

Kobiety brytyjskie, hiszpańskie i portugalskie w wieku od 18 do 35 lat, które wzięły udział w badaniu, zgodziły się, że włoscy mężczyźni są najbardziej atrakcyjni w Europie. Badacze z portalu podróżniczego www.omio.com w ramach badania dowiedzieli się o tej kwestii około pięćdziesięciu tysięcy kobiet z siedmiu krajów europejskich. Drugie miejsce w rankingu zajął szlachetny Anglik, a romantyczny Francuz zajął „brąz”. 29 procent kobiet ankietowanych w Anglii woli Włochów.

Warto zauważyć, że w podobnej ankiecie dotyczącej najpiękniejszych kobiet w Europie zwyciężyli Hiszpanie, a drugie miejsce zajęły kobiety najpiękniejszych mężczyzn, tj. dla Włochów. Mężczyźni z Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Niemiec i Portugalii jednogłośnie stwierdzili, że w Hiszpanii podają światu najpiękniejsze kobiety, przyznając, że chcieliby umówić się na randkę z jedną z nich.

„Oczywiste jest, że Europejczycy uwielbiają flirtować z ludźmi z innych krajów kontynentu”, komentuje Benjamin Buck, dyrektor i twórca aplikacji randkowej Lovoo. „Ten trend jest najbardziej widoczny w okresie wakacyjnym, kiedy wiele osób zaczyna aktywnie korzystać z aplikacji do randek i poznawania nowych ludzi podczas wakacji.”

Inne badanie przeprowadzone w lutym tego roku wykazało, że Włosi należą do najbardziej niewiernych na świecie. Około 55 procent ankietowanych Włochów przyznało, że zdradzili swoją bratnią duszę. Trzy z pięciu związków, jak pokazują statystyki, zaczynają się w pracy, a relacje o charakterze intymnym z reguły mają miejsce między 2 a 3 po południu podczas lunchu.

W połowie przypadków oszukane żony zabierają zdrajców na otwartą wodę, spoglądając na swój telefon, a jedna piąta niewiernych napotyka „przesłuchanie” po tym, jak ich druga połowa sprawdzi pocztę elektroniczną. Warto zauważyć, że w dziesięciu procentach przypadków oszustwo ujawnia się za pomocą „pomocnych” listów lub anonimowych połączeń. Najbardziej wierni mężczyźni we Włoszech mieszkają w Mediolanie i Rzymie.

Takie statystyki nie są zaskakujące: były premier Silvio Berlusconi (Silvio Berlusconi) niejednokrotnie trafiał na pierwsze strony gazet w związku z burzliwą przeszłością. Słynny reżyser Federico Fellini (Federico Fellini) był także słynną Casanovą.

Jeśli chodzi o inne narodowości i kwestię wierności, warto zauważyć, że najbardziej uczciwi i lojalni byli Brytyjczycy (46 procent zdrady), Belgowie (51 procent) i Hiszpanie (50 procent). Nawiasem mówiąc, europejskie kobiety zachowują się statystycznie znacznie mniej swobodnie. Niemcy okazali się najbardziej poligamiczni - 43 procent ankietowanych kobiet z Niemiec przyznało, że mają „związek zewnętrzny”. Włosi zdradzali swoich mężczyzn znacznie mniej - 34 procent, a Francuzki nawet mniej (32 procent).

Obejrzyj wideo: 10 RZECZY, KTÓRE POCIĄGAJĄ FACETÓW (Marzec 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Społeczeństwo, Następny Artykuł

Kalendarz festiwali i karnawałów we Włoszech w styczniu
Wakacje we Włoszech

Kalendarz festiwali i karnawałów we Włoszech w styczniu

Trudno wyobrazić sobie Włochy zimą bez wakacji, festiwali i festiwali. Wszyscy wiedzą, że mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego uwielbiają, a co najważniejsze, wiedzą, jak się bawić, zarażać wszystkich wokół żywym nastrojem, organizować zawody, ale nie tylko po to, aby znaleźć najlepszych, ale po prostu dobrze się bawić. Z roku na rok odbywa się wiele festiwali w krainie słońca i wina, poświęconych różnym tematom, muzyce, ludziom i różnym kulturom.
Czytaj Więcej
Najlepsze plaże w pobliżu Rzymu
Wakacje we Włoszech

Najlepsze plaże w pobliżu Rzymu

Jadąc do Rzymu na wakacje lub na wakacje, nie zapominaj, że w odległości 25 kilometrów od Wiecznego Miasta rozchodzą się fale Morza Tyrreńskiego (Mare Tirreno). Pół godziny pociągiem - i już jesteś na plaży. A wokół Rzymu jest wiele jezior ogrzewanych przez gorące włoskie słońce. A jeśli podczas spaceru wzdłuż rzymskich ulic istnieje chęć pływania - zawsze można to spełnić, a dżin nie jest do tego wymagany.
Czytaj Więcej
Wyspy Włoch na wakacje na morzu
Wakacje we Włoszech

Wyspy Włoch na wakacje na morzu

Ulubione trasy turystyczne we Włoszech przebiegają przez słynne duże miasta. Popularne są także wakacje na plaży na dużych wyspach, takich jak Sycylia (Sycylia) i Sardynia (Sardynia). Ale nie mniej interesująca jest znajomość wysp tego kraju, nie tak aktywnie rozwijanych przez turystów i oferująca spotkanie z dziewiczą przyrodą i naturalnym przebiegiem życia Włochów.
Czytaj Więcej