Jak się tam dostać

Gdzie kupić tanie loty bezpośrednim lotem do Mediolanu z Moskwy

Codziennie bezpośrednie loty Aeroflot, Pobeda i Uteyr z Moskwy do Mediolanu. Koszt najtańszych biletów zaczyna się od 4500 rubli, a czas podróży wynosi około 3 godzin 45 minut. W zależności od wybranej firmy polecisz na różne lotniska. Pamiętaj, że w pobliżu Mediolanu znajdują się trzy lotniska, a logistyka na każdym z nich ma swoją własną charakterystykę.

Porównajmy koszty biletów i porozmawiajmy o logistyce z lotnisk do centrum Mediolanu.

Aeroflot

Aeroflot obsługuje 5 bezpośrednich lotów dziennie z Szeremietiewo (SVO) na lotnisko Malpensa (MPX). Cena biletu od 7322 rubli. Ważnym punktem, że Aeroflot obejmuje bagaż do 20 kg w cenie biletu, jest świetnym bonusem, jeśli planujesz zakupy w Mediolanie. Najwygodniejsze odjazdy o 08:25 i 11:00 - po prostu dostań się do hotelu po południu.

Z lotniska Malpensa do głównego dworca kolejowego w Mediolanie (Milano Centrale) można dojechać autobusem za 8 euro, pociągiem Malpensa Express za 13 euro. Koszt taksówki z lotniska do hotelu jest stały - 95 euro.

  • Radzę przeczytać o: najlepsze 4-gwiazdkowe hotele w Mediolanie

Zwycięstwo

Loukoster Victory obsługuje 1-2 bezpośrednie loty z lotniska Wnukowo (VKO) do Bergamo (BGY). Jeśli masz swobodę wyboru dat, możesz kupić tanie bilety z góry nawet za 3200 rubli w jedną stronę - takie taryfy są ważne tylko wtedy, gdy latasz bez dużej walizki.

Średni koszt bezpośredniego lotu z Moskwy do Bergamo wynosi 4500-6000 rubli.

Lotnisko w Bergamo nazywa się Orio al Serio (Aeroporto di Bergamo-Orio al Serio) i znajduje się 50 km od Mediolanu. Istnieją bezpośrednie autobusy z lotniska za 7 euro. Oto szczegółowa instrukcja dojazdu z Bergamo do Mediolanu.

  • Przyda ci się: kiedy rozpoczyna się sprzedaż we Włoszech

Utair

Yuteyr codziennie lata z Wnukowa (VKO) do Malpensa (MXP). Koszt biletów z bagażem w regionie 7000-8000 rubli.

Wyjazd jest dogodny - 10:25, przyjazd o 13:00, w sam raz na 15:00 dostaniesz się do hotelu.

Którą linię lotniczą wybrać

Najtańszą opcją dojazdu do Mediolanu z Moskwy lotem bezpośrednim jest zdecydowanie linia lotnicza Pobeda. Jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli nie masz bagażu, „lataj światłem” i chcesz połączyć wycieczkę do Mediolanu z wizytą w bardzo pięknym mieście Bergamo - zobacz wskazówki dotyczące wyboru hotelu.

Koszt biletów na bezpośrednie loty Aeroflot i Uteyr jest w przybliżeniu taki sam, obie firmy przylatują na lotnisko Malpensa, ale odjeżdżają z Moskwy odpowiednio z Szeremietiewo i Wnukowo - wybierz najbliższy dogodny dla Ciebie.

Aby porównać wszystkie aktualne ceny, radzę skorzystać z usługi Aviasales.ru

Wybierając opcję odpowiednią dla ceny i terminu, możesz natychmiast zarezerwować bilet lub wystawić go na oficjalnej stronie linii lotniczej. Możesz być także jednym z pierwszych, którzy zarejestrują się w bocie z niską ceną i otrzymają zniżki.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny. Jeśli potrzebujesz porady, chętnie odpowiem na twoje pytania w komentarzach.

Obejrzyj wideo: Jak kupić TANIE BILETY LOTNICZE z jakich korzystać wyszukiwarek (Wrzesień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jak się tam dostać, Następny Artykuł

Mantova - co zobaczyć w jeden dzień
Lombardia

Mantova - co zobaczyć w jeden dzień

Mantova to centralne miasto prowincji o tej samej nazwie w regionie Lombardia, położone nad rzeką Mincio. Miasto przyciąga podróżników jako miejsce narodzin wielkiego starożytnego poety Wergiliusza (Publius Vergilius Maro), a także miasto, w którym artysta Rubens (Pieter Paul Rubens) rozpoczął swoją podróż do świetności na dworze rodziny Gonzaga.
Czytaj Więcej
Madesimo - ośrodek narciarski we Włoszech
Lombardia

Madesimo - ośrodek narciarski we Włoszech

Madesimo (Madesimo) - włoski ośrodek narciarski w Lombardii na granicy ze Szwajcarią ma najlepszy stosunek ceny do jakości usług, zaspokoi najróżniejsze potrzeby narciarzy i snowboardzistów. Znana rezydentka Madesimo - co to jest? Prestiżowy kurort czy górska wioska? Zaginęła w rozległym regionie alpejskim Valtellina (Valtellina) - jednym z pięciu obszarów narciarskich we Włoszech.
Czytaj Więcej
Bellagio - światowa stolica ozdób choinkowych nad jeziorem Como
Lombardia

Bellagio - światowa stolica ozdób choinkowych nad jeziorem Como

W prowincji Como, nad jeziorem o tej samej nazwie, znajduje się światowa stolica ozdób choinkowych - miasto Bellagio. Tutaj powstają najpiękniejsze bombki choinkowe na świecie; można je kupić przez cały rok. Kiedy katolickie Święta Bożego Narodzenia zaczynają się we Włoszech (24-25 grudnia), dom po domu, rodzina po rodzinie, wszyscy zaczynają dekorować własne drzewa noworoczne, symbol tego magicznego święta.
Czytaj Więcej