Kultura

Fotoreportaż z 64. festiwalu włoskich piosenek w San Remo

W TEATRZE LUB W RESTAURACJI - ZAWSZE NIEZAPOMNIANE EMOCJE Z WŁOSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI W SAN REMO

Włoska poezja, włoskie filmy, włoskie piosenki - wszystko to psuje nasze uszy miękkim, melodyjnym dźwiękiem jednego z najpiękniejszych języków na świecie. Nawet nie wiedząc i nie rozumiejąc, wciąż możesz odczuć w nim pasję i romans, miłość i czułość, szczęście i ból. Te uczucia są znane każdemu z nas, żyją w nas, potrzebują jedynie przebudzenia.

Tak jest z talentem: każdy z nas go posiada, zadaniem jest tylko znalezienie go w środku. Natura talentów jest nieograniczona, ale dziś chciałbym mówić o muzyce we wszystkich jej przejawach. Mój wybór dotyczy jednego z najważniejszych wydarzeń roku we Włoszech - 64. festiwalu włoskich piosenek w San Remo.

Ten konkurs to historia, która powstaje na naszych oczach. Od 1951 roku festiwal ten co roku w lutym nie przestaje zadowolić nas nowymi talentami. Udział w wydarzeniu zapoczątkował karierę wielu obecnie znanych włoskich piosenkarzy, takich jak Andrea Bocelli, Laura Pausini i Eros Ramazotti.

Dzięki transmisjom telewizyjnym na żywo możemy cieszyć się pojawieniem się nowych gwiazd w branży muzycznej. Już w latach 60. dowiedzieli się o festiwalu w Związku Radzieckim, przede wszystkim przez wielu sławnych uczestników: Adriano Celentano, Mina, Gianni Morandi i inni. Jak widać, wszystko podlega muzyce: odległość, granice, różnice polityczne.

W 2014 roku Włoski Festiwal Piosenki odbywa się w San Remo od 18 do 22 lutego.

Życie miasta San Remo w tym okresie ożywa bardziej niż kiedykolwiek. Nie znajdziesz minut na nudę w dzień iw nocy. Jestem tego pewien, po kilkakrotnym odwiedzeniu tego miasta podczas festiwalu byłem zachwycony. Na każdym rogu, w każdej chwili możesz spotkać znaną osobę. Masz wyjątkową okazję wziąć udział w tym konkursie w teatrze Ariston i zobaczyć cały festiwal na żywo.

Ale nawet jeśli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem biletu, możesz oglądać transmisję na żywo podczas kolacji w jednej z eleganckich restauracji w San Remo, Victory Morgana Bay.

Wyjątkowy obiekt na wybrzeżu Morza Śródziemnego w San Remo, położony pomiędzy dwoma portami na powierzchni 1350 metrów kwadratowych, przypomina ogromną, nowoczesną żaglówkę. Kopuła tego zakładu odtwarza gwiaździste niebo, tworząc bajeczną atmosferę na przytulną i magiczną kolację. Z kolei ogromny wyświetlacz umieszczony w centrum instytucji pozwoli Ci śledzić festiwal włoskich piosenek.

Nawet w chwilach przerwy reklamowej dowiesz się, co ze sobą zrobić. Dzięki dwóm wspaniałym tarasom możesz cieszyć się falami w pełnej krasie.

Struktura kameleona zmienia się w ciągu dnia: na lunch - miejsce lunchu lub wystawy biznesowej; o zachodzie słońca - miejsce aperitifu; wieczorem - transmisja festiwalu wraz z kolacją, prezentowana przez różnorodne menu, od klasycznych potraw włoskich po potrawy etniczne, które zachwycają swoim smakiem. Miłośnikom japońskiej kuchni przydzielono specjalną strefę, w której profesjonalni szefowie kuchni zachwycą cię pysznym sushi i sashimi; nocą - dyskoteka i miejsce odpoczynku dla wielu uczestników konkursu muzycznego.

Podczas festiwalu instytucja organizuje imprezy tematyczne, które pod względem liczby obecnych gwiazd niewiele różnią się od samego konkursu.

Martin solig

Nina moric

Raffaella Fico

Party Sky była prezentacją nowego kanału telewizyjnego, w którym wzięły udział gwiazdy przemysłu muzycznego, a także gwiazdy przemysłu filmowego i showbiznesu.

Universal Party charakteryzowało się pojawieniem się tak popularnego DJ-a, jak Bob Sinclair.

Playboy Party z udziałem Hugh Hefnera.

Mógłbym iść w nieskończoność, ale jak mówi przysłowie: „Lepiej raz zobaczyć niż sto razy”.

Chciałbym dodać, że tydzień tego festiwalu skupia tak wiele wydarzeń i celebrytów, że emocje pozostają w mojej pamięci na długo. Nie ma znaczenia, gdzie będziesz w tym okresie, najważniejsze jest to, że bierzesz udział i czujesz wagę odkrywania nowych talentów.

Obejrzyj wideo: Zdjęcia grupowe - zmora fotografów? #19FPO (Luty 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Kultura, Następny Artykuł

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety
Regiony Włoch

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety

Miejsce pamięci całej Sycylii - tak krótko, ale zwięźle, można opisać Dolinę Świątyń w Agrigento. Tutaj nawet pył pod stopami wydaje się być nieskończenie starożytny, święty, modlitwy i ... poplamiony krwią niezliczonych i bezimiennych niewolników, którzy wznieśli ogromne starożytne świątynie, obrońców Aragragas, którzy walczyli do końca o swoje mury, setki i tysiące ofiar nieubłaganych władców - od tyranów po gubernatorów cesarza.
Czytaj Więcej