Włoskie marki

De'longhi

De'Longhi to duży włoski koncern specjalizujący się w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego do domu i kuchni. Na arenie międzynarodowej jest najbardziej znany jako twórca i dostawca ekspresów do kawy i urządzeń HVAC. Dziś firma jest uważana za jednego z największych producentów domowych urządzeń elektrycznych na świecie.

Historia marki

Historia włoskiej firmy De'Longhi ma swoje korzenie w odległym 1902 roku, ponieważ w tym czasie w małym prowincjonalnym miasteczku Treviso pojawił się mały warsztat amatorski specjalizujący się w produkcji różnych części zamiennych i akcesoriów do pieców na drewno, a następnie do pieców gazowych. Zgodnie z tradycją, która istniała w tym czasie, otrzymuje nazwę zgodną z nazwą jej założyciela - De'Longhi.

Od momentu powstania do początku lat 50. ubiegłego wieku mała rodzinna firma rozwijała się wyłącznie w kierunku ręcznego tworzenia części i części zamiennych, ale w 1950 r. Produkcja została rozszerzona o rozwój i naprawę systemów grzewczych.

W ciągu następnych dwóch dziesięcioleci firma istnieje w dość statycznym stanie: pojawiają się nowe pomysły, ale większość z nich nie jest w stanie przynieść żadnych korzyści komercyjnych ani pozwolić firmie wejść na scenę światową. Z reguły w tym czasie małe grzejniki i akcesoria do nich, a także grzejniki i urządzenia wentylacyjne są wydawane pod nazwą De'Longhi.

Firma rozpoczyna nowy oddech w 1970 r., Kiedy wówczas młody i niedoświadczony Giuseppe De'Longi, syn założyciela i prawowitego spadkobiercy rodzinnego „imperium”, przejmuje władzę nad rządem. Jego polityka nie była naznaczona szeregiem reform lub innowacji, na ogół sytuacja pozostała w przybliżeniu taka sama, jak podczas kierownictwa ojca.

Jedyną różnicą między De'Longa Jr. było to, że nie bał się zmian, i dlatego natychmiast zaczął powoli wprowadzać nowe techniki i technologie, innowacje, które wkrótce pozwoliły De'Longhi stać się marką światowej sławy.

Giuseppe De'Longi Polityka

Po dojściu do władzy Giuseppe De'Longi jej potencjał badawczy znacznie wzrósł. Nowo wybity właściciel, całkowicie i całkowicie dążący do wprowadzenia De'Longhi na rynek światowy, był niezadowolony z faktu, że w swoim kraju firma była znana tylko jako niezawodny dostawca komponentów dla bardziej udanych przedsiębiorstw. Właśnie dlatego ich produkcja początkowo znacznie spadła, a następnie, gdy zniknęła potrzeba dodatkowych środków finansowych, została całkowicie ograniczona.

Stopniowo wprowadzając różne odpowiednie technologie i innowacje, Giuseppe nie przestaje pracować nad rozwojem własnych, ultranowoczesnych technologii. A dzięki ciężkiej pracy i wysiłkom w 1975 r. Opatentował swój pierwszy wynalazek - grzejnik olejowy, na którym wygraweruje swoje imię, jako symbol osobistego sukcesu.

Chcąc rozszerzyć granice De'Longhi, dać mu nowy impuls do rozwoju, Giuseppe zaczyna aktywnie kupować lokalne fabryki specjalizujące się w tworzeniu i montażu grzejników i drobnego sprzętu gospodarstwa domowego. Wszystkie te działania wkrótce wprowadzą na rynek krajowy pierwsze klimatyczne urządzenia elektryczne, w całości stworzone przez rodzinną markę.

Proste i łatwe w obsłudze urządzenia De'Longhi spodobały się klientom, którzy kupili wszystkie towary oczyszczone prawie tego samego dnia, kiedy dotarli do sklepów.

Taka publiczna aprobata dała Giuseppe De'Longi siłę emocjonalną i pewność siebie, zachęcała do dalszego rozwoju i poprawy. I już w 1980 r. Marka weszła na rynek światowy, stopniowo wypełniając amerykańskie blaty towarami, w 1985 r. Wypuściła ekskluzywną linię grzejników centralnego ogrzewania, aw 1986 r. Stworzyła pierwszą mobilną klimatyzację w historii.

Rewolucja ekspresów do kawy De'Longhi

De'Longhi jest dziś niekwestionowanym liderem w produkcji i dostawie ekspresów do kawy i ekspresów do kawy. W swoim asortymencie firma posiada szeroką gamę urządzeń i urządzeń zaprojektowanych tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanych koneserów tarta i głębokiego napoju - kawy.

Ale jak i kiedy powstał pierwszy ekspres do kawy De'Longhi? Jak bardzo różniło się od nowoczesnych modeli? Pierwszy ekspres do kawy został wprowadzony na rynek światowy w 1990 roku. To wydarzenie wywołało prawdziwy „boom” w ówczesnym społeczeństwie, ponieważ teraz można było dostać kubek pysznego pachnącego espresso z bitą śmietaną bez wychodzenia ze ścian własnego domu.

Seria pierwszych ekspresów do kawy otrzymała dźwięczną nazwę „Bar”, a swoim wyglądem i funkcjonalnością w dużej mierze przypominały nowoczesne ekspresy do kawy typu róg.

Następny model pojawił się cztery lata później, w 1994 roku. Nie różni się on znacznie od swojego poprzednika ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Wprowadzono jedynie niewielkie poprawki w jego komponentach, a także dodano możliwość robienia cappuccino dzięki systemowi Avtokapuchino.

Ten rozwój branży brandowej przeszedł prawdziwy rozwój dopiero w XXI wieku. Tak więc w 2000 roku ekspresy do kawy De'Longhi miały specjalny klakson, który pozwala tworzyć pachnącą piankę, aw 2003 roku pierwszy w pełni automatyczny ekspres do kawy pojawił się w sklepach.

Szczególnym sukcesem dla firmy było podpisanie w 2006 roku umowy z inną znaczącą marką Nespresso. Ta współpraca pozwoliła nam stworzyć serię kapsułkowych ekspresów do kawy, które pozwalają przygotować kubek pysznej kawy za pomocą jednego przycisku.
Marka rozwija się i ustanawia swoją produkcję do dziś. Żywym potwierdzeniem tego jest otrzymany w 2014 r. Patent na technologię przygotowania cappuccino, zwany „Latte Crema System”.

De'Longhi dzisiaj

Kto by pomyślał, że prosty warsztat rzemieślniczy do produkcji małych części zamiennych i części zamieniłby się w duży międzynarodowy koncern, który obejmuje firmy i przedsiębiorstwa takie jak KENWOOD i Ariete.

De'Longhi jest dziś jednym z wiodących nowoczesnych producentów i dostawców sprzętu AGD do kuchni i domu.

Obecnie w asortymencie towarów produkowanych przez firmę znajdują się następujące urządzenia:

 • Różne ekspresy do kawy i ekspresy do kawy, a także akcesoria do nich;
 • Garnki;
 • Piekarniki elektroniczne;
 • Tostery;
 • Czajniki;
 • Grille i grill;
 • Żelazka;
 • Odkurzacze;
 • Klimatyzatory;
 • Grzejniki
 • Oczyszczacze powietrza

De'Longhi aktywnie promuje własne produkty, otwierając oddziały na całym świecie. Do tej pory centra biurowe marki są otwarte w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Szanghaju, Japonii i Rosji.

Założona w 1902 roku firma rodzinna nadal aktywnie rozwija nowe innowacyjne techniki i technologie, stopniowo wprowadzając je we współczesne życie. Jej filozofia łączy w sobie diametralnie przeciwstawne wartości: trzymanie się tradycji i podążanie za czymś nowym, nieznanym.

W Rosji markowe produkty można kupić w sklepach takich jak M-Video, Technosila, Eldorado i kilka innych. Można również dokonać zakupu online, odwiedzając następujące strony:

 • www.delonghi.com
 • delonghirussia.ru
 • delonghi-russia.com
 • www.coffee-butik.ru

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Włoskie marki, Następny Artykuł

Pałac Senatorów
Włochy

Pałac Senatorów

Renesansowy Pałac Senatorski został zbudowany na Wzgórzu Kapitolu, zaprojektowany przez Michała Anioła. Dziś mieści się w nim Ratusz Rzymu. Pałac Senatorów z Placu Kapitolu To, co dziś znajduje się w Pałacu Senatorów W Rzymie na Wzgórzu Kapitolu znajduje się Pałac Senatorów (Palazzo Senatorio) - stworzenie wielkiego Michała Anioła.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Wenecja
Włochy

Wenecja

Wenecja to miasto wspaniałych pałaców i malowniczych kanałów, ożywionych baśni i romantycznych kochanków. „Serenissima” (pogodny) - tak nazywała się Wenecja w średniowieczu. Wenecja (Venezia), Collin Key Venice (Venezia) - jedno z najpiękniejszych miast na świecie, położone w lagunie weneckiej. Kiedy słyszysz nazwę miasta, przychodzi na myśl: wąskie kręte kanały, malownicze mosty, gondole i gondoliery, wejścia do domów, które prowadzą bezpośrednio do wody ... Ale opisu Wenecji nie można sprowadzić do standardowej liczby miejsc turystycznych, miasto jest wyjątkowe pod każdym względem.
Czytaj Więcej
Plac Wenecki - turystyczne centrum Rzymu
Włochy

Plac Wenecki - turystyczne centrum Rzymu

Plac Wenecki jest jednym z głównych placów Rzymu, centrum turystycznego. Spacer po nim przez długi czas nie zadziała, ponieważ w pobliżu jest podjazd i duża koncentracja turystów. Od placu do Koloseum jest Fori Imperiali Street, do Placu Świętego Piotra - Victor Emmanuel Avenue i zaczyna się główna ulica handlowa Corso ze sklepami i butikami.
Czytaj Więcej