Wenecja

Jak wynająć łódź w Wenecji na spacer po lagunie?

Wynajęcie łodzi w Wenecji (Venezia) na spacer wzdłuż laguny to świetny pomysł dla tych, którzy chcą spojrzeć na wyjątkowe miasto jako lokal. Nasz przyjaciel i Maxim, jedyny rosyjskojęzyczny kapitan w Wenecji zaprosili nas w kwietniu do wypróbowania nowego sposobu studiowania Wenecji i byliśmy zachwyceni!

Wynajem łodzi z kapitanem jest znacznie wygodniejszy niż transport publiczny, a także tańszy niż tradycyjna taksówka wodna 120 euro / godzinę. Jeśli pozwalają na to możliwości finansowe, zdecydowanie polecam.

Ile

Cena wynajmu zależy od liczby osób i czasu trwania spaceru.

Na przykład dla firmy złożonej z 3-4 osób wynajmujących łódź na cały dzień będzie kosztować 640 euro - możesz mieć czas, aby popłynąć na wyspy Murano i Burano, zjeść posiłek w tradycyjnej restauracji, zobaczyć unikalne zabytki niedostępne dla większości turystów. Krótszy 3-godzinny spacer będzie kosztował 270 euro.

Wszystkie ceny podano na tabliczce znamionowej poniżej. Przy zamawianiu łodzi wszyscy czytelnicy naszej witryny otrzymują prezent od Maxima - butelkę prosecco. Wystarczy podać kod promocyjny w pierwszej wiadomości: ITALY FOR ME.

Możesz dowiedzieć się o wolnych terminach i dokonać rezerwacji, pisząc do Maxima w aplikacji Co na numer: +39 347 372 37 61. Format wiadomości jest bezpłatny, na przykład: „Witaj Maxim, nazywam się Artur. Moja rodzina i ja będziemy w Wenecji przez 4 pełne dni przez 2 pełne dni - 22 i 23 sierpnia. Jakie są obecnie opcje wynajmu łodzi z tobą? Kod promocyjny: Włochy dla mnie. ”

Strona internetowa w języku angielskim boatinvenice.com

Charakterystyka łodzi

  • rozmiary: długość 6 metrów, szerokość 2,4 metra
  • prędkość: do 50 km / h
  • liczba pasażerów: do 6 osób

Ważne: łodzie nie mogą pływać kanałami wewnętrznymi, tylko laguną, obszarem wodnym przed Piazza San Marco i wyspą. Tylko gondolierzy, transport publiczny i łodzie policji, strażacy, karetki pogotowia mogą pływać wzdłuż Grand Canal.

Użytkownicy Instagramu mogą zobaczyć specjalny wybór opowiadań z Wenecji.

Popularne Wiadomości

Kategoria Wenecja, Następny Artykuł

Mantova - co zobaczyć w jeden dzień
Lombardia

Mantova - co zobaczyć w jeden dzień

Mantova to centralne miasto prowincji o tej samej nazwie w regionie Lombardia, położone nad rzeką Mincio. Miasto przyciąga podróżników jako miejsce narodzin wielkiego starożytnego poety Wergiliusza (Publius Vergilius Maro), a także miasto, w którym artysta Rubens (Pieter Paul Rubens) rozpoczął swoją podróż do świetności na dworze rodziny Gonzaga.
Czytaj Więcej
Madesimo - ośrodek narciarski we Włoszech
Lombardia

Madesimo - ośrodek narciarski we Włoszech

Madesimo (Madesimo) - włoski ośrodek narciarski w Lombardii na granicy ze Szwajcarią ma najlepszy stosunek ceny do jakości usług, zaspokoi najróżniejsze potrzeby narciarzy i snowboardzistów. Znana rezydentka Madesimo - co to jest? Prestiżowy kurort czy górska wioska? Zaginęła w rozległym regionie alpejskim Valtellina (Valtellina) - jednym z pięciu obszarów narciarskich we Włoszech.
Czytaj Więcej
Bellagio - światowa stolica ozdób choinkowych nad jeziorem Como
Lombardia

Bellagio - światowa stolica ozdób choinkowych nad jeziorem Como

W prowincji Como, nad jeziorem o tej samej nazwie, znajduje się światowa stolica ozdób choinkowych - miasto Bellagio. Tutaj powstają najpiękniejsze bombki choinkowe na świecie; można je kupić przez cały rok. Kiedy katolickie Święta Bożego Narodzenia zaczynają się we Włoszech (24-25 grudnia), dom po domu, rodzina po rodzinie, wszyscy zaczynają dekorować własne drzewa noworoczne, symbol tego magicznego święta.
Czytaj Więcej