Społeczeństwo

Włochy to ulubione miejsce UFO, twierdzą ufolodzy

Ktokolwiek nie widział UFO na niebie nad Włochami: mężczyźni i kobiety, dzieci i emeryci, piloci samolotów pasażerskich, wojskowi, a nawet kapłani. Tylko w zeszłym roku siedem słonecznych obiektów zostało zauważonych w słonecznym kraju, aw ciągu ostatnich 4 lat UFO pojawiło się na terytorium kraju ponad 55 razy!

Najczęściej nieznane światu obiekty pojawiały się na niebie nad Włochami w 2010 roku: wtedy, według naocznych świadków, aż 22 statki patrzyły na Półwysep Apeniński, w 2011 - 17, a w 2012 - 10. Dane te nigdzie wcześniej nie zostały opublikowane. I dopiero teraz mistyczni materiały odtajnili dziennikarze Lao Petrilli i Vincenzo Sinapi.

 

Archiwa włoskich organów ścigania przechowują dane tylko o przypadkach manifestacji UFO, które zostały szczegółowo zebrane przez naocznych świadków. Raporty te są przenoszone do innych struktur w celu dokładnej identyfikacji obiektu. W końcu najczęściej statki pozaziemskie są brane na specjalny sprzęt, a nawet proste samoloty, których kontury są słabo widoczne z powodu warunków pogodowych. Jeżeli w wyniku analizy eksperci ustalą, że pojawiający się obiekt nie jest statkiem powietrznym i że nie można go wyśledzić na radarze, zostaje on zaklasyfikowany jako UFO.

Jednak najczęściej, gdy naukowcy nie są w stanie ustalić dokładnej natury tego zjawiska, nie spieszą się z nadaniem mu mistycznych właściwości.

„Oznacza to po prostu, że nie byliśmy w stanie znaleźć uzasadnienia technicznego ani fizycznego. Oczywiście nie powinieneś mówić, że kosmici żyją wśród nas. ”

Warto zauważyć, że 14 lutego, w dniu wszystkich kochanków, Włoszka zwróciła się do policji w Rivoli, twierdząc, że widziała UFO na nocnym niebie. Kobieta stwierdziła, że ​​udało jej się zrobić zdjęcie niezidentyfikowanym świetlistym obiektom, które szybowały w powietrzu. Zdjęcia zostały później przesłane do Śródziemnomorskiego Centrum Badań UFO, którego przedstawiciele przeanalizowali otrzymane zdjęcia i stwierdzili, że nie podlegają żadnym zmianom w edytorach graficznych, i zasugerowali, że naprawdę przedstawiają niezidentyfikowany obiekt latający.

Naoczny świadek nie chciał podawać jej imienia, ale zauważył, że przedmiot, który zauważyła, miał kilka mil wielkości, ale nie można było ustalić odległości, z której wzniósł się nad ziemią, ponieważ było dość ciemno.

Wiosną przeszłości Internet dosłownie „wysadził” w powietrze film, który przypadkowo uchwycił mieszkaniec Włoch spacerujący w lesie w pobliżu amerykańskiej bazy lotniczej Aviano, która znajduje się w północno-wschodniej części Półwyspu Apenińskiego. Scott Worring twierdzi, że po usłyszeniu mocnego dudnienia skierował aparat telefonu w niebo. Na szczęście doskonała jakość urządzenia pomogła uchwycić wyjątkowy moment.

Zdjęcie przedstawia dwóch włoskich myśliwców ścigających niezidentyfikowany obiekt latający o okrągłym kształcie.

Warto zauważyć, że autor strzelania przytacza kilka argumentów mających przekonać wszystkich, że był w stanie dokładnie uchwycić UFO. Na przykład Scott stwierdza, że ​​obiekt w towarzystwie bojowników ma wyraźną charakterystyczną cechę - świecące lampy. A poza tym powtarzające się pogłoski o podziemnej bazie „W56”, w której według lokalnych mieszkańców przechowywanych jest 56 obcych załóg, tylko dodają paliwa do ognia.

Obejrzyj wideo: najpiękniejsze miejsce we Włoszech 4 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Społeczeństwo, Następny Artykuł

Teatry w Rzymie - przewodnik po teatrze
Rzym

Teatry w Rzymie - przewodnik po teatrze

Teatry są niezaprzeczalną dumą Rzymu. Fani klasycznej opery i baletu bez wątpienia odwiedzą jedną z okazałych instytucji kultury włoskiej stolicy. Fani historii i archeologii będą mogli przechadzać się po pozostałościach starożytnych teatrów, które służyły rozrywce publiczności w czasach starożytnego Rzymu.
Czytaj Więcej
Teatr Marcellusa w Rzymie
Rzym

Teatr Marcellusa w Rzymie

Teatro di Marcello to jedna z najważniejszych atrakcji Włoch, położona w historycznej części Rzymu (Roma), na prawym brzegu Tybru (Tevere), w pobliżu Piazza Venezia. Jest to słynny poprzednik Koloseum (Colosseo) i jeden z największych budynków w starożytnym Rzymie.
Czytaj Więcej
Muzea i galerie Rzymu, które każdy powinien odwiedzić
Rzym

Muzea i galerie Rzymu, które każdy powinien odwiedzić

Podczas każdej wycieczki turystycznej, zwłaszcza do Włoch, przychodzi chwila, w której musisz dotknąć sztuki wysokiej, a nie tylko opalać się na plażach. Oto nasz wybór dziesięciu najlepszych muzeów i galerii w Rzymie. Zalecamy odwiedzanie muzeów w godzinach popołudniowych, gdy nieznacznie zmniejszy się ruch turystyczny.
Czytaj Więcej
Castel Romano - najlepszy outlet w Rzymie
Rzym

Castel Romano - najlepszy outlet w Rzymie

Jednym z aspektów włoskiej turystyki jest możliwość zanurzenia się w procesie zakupów ze smakiem. Aby cieszyć się urokiem drogich marek i nie przepłacać za nie dużo pieniędzy, stworzono specjalne centra handlowe - sklepy. Rzym od dawna zakorzeniony jest w chwale modnej stolicy świata, więc nic dziwnego, że jeden z najlepszych i najwygodniejszych sklepów, Castel Romano, znajduje się w pobliżu stolicy Włoch.
Czytaj Więcej