Włochy

Spaceruj po Wiedniu

Najpopularniejszą i najciekawszą wycieczką z przewodnikiem po Wiedniu jest spacer. Zajmuje to 2 godziny i zakłada, że ​​spacerujesz ulicami Wiednia i obserwujesz jego piękno z bliska. Mój sposób na szybsze zbieranie mil → Jak znaleźć hotel w pobliżu dworca kolejowego, lotniska? Top 10. Co zobaczyć w Rzymie Dla rosyjskich turystów wycieczki.

Najpopularniejszą i najciekawszą wycieczką z przewodnikiem po Wiedniu jest spacer. Zajmuje to 2 godziny i zakłada, że ​​spacerujesz ulicami Wiednia i obserwujesz jego piękno z bliska.

Dla rosyjskich turystów odbywają się wycieczki po rosyjsku w Wiedniu, co jest bardzo wygodne.

Podczas tego spaceru można odwiedzić Muzeum Historii Sztuki i Muzeum Historii Naturalnej. Odwiedzicie pałace Hofburg, które mają własne muzea. Są wśród nich skarbiec Habsburgów, mieszkania cesarzy, muzeum rycerskiej zbroi itp.

Najciekawszą rzeczą na tym spacerze jest wizyta w stajniach najsłynniejszej hiszpańskiej szkoły jeździeckiej. Tutaj możesz zobaczyć elitarne białe konie zwane Lipitsans.
Odwiedzicie najbardziej elegancką i piękną ulicę wiedeńskiego Graben. Tam odwiedzisz kilka słynnych katedr i kościołów, a także dom samego Mozarta.

Spacer dla pieszych jest bardzo męczący i przykuwa apetyt, dlatego zaproponujemy Ci wizytę w słynnej w mieście kawiarni „Demel”. Nawiasem mówiąc, w tym miejscu istniała cukiernia cesarska. Przed tobą przygotowywane są wspaniałe desery.

Obejrzyj wideo: WIEDEŃ - ZWIEDZANIE MIASTA - WYCIECZKA Z PRUS GMINA KONDRATOWICE 23 09 2017 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Włochy, Następny Artykuł

Zakupy we Florencji: gdzie i co kupić
Regiony Włoch

Zakupy we Florencji: gdzie i co kupić

Od doskonałego wykonania produktów biurowych i rzemieślniczych po złoto i skórę, Florencja jest idealnym miejscem dla wymagających klientów. BlogoItaliano próbował znaleźć kilka pomysłów, gdzie pójść, aby kupić to, co oferuje Florence. Aby kupić rzeczy i artykuły gospodarstwa domowego, które są dostępne dla zwykłych śmiertelników, powinieneś najechać ulice wokół Piazza della Repubblica, takie jak na przykład Via Calimala.
Czytaj Więcej
Kurort Rapallo we Włoszech: co zobaczyć i jak się dostać
Regiony Włoch

Kurort Rapallo we Włoszech: co zobaczyć i jak się dostać

Jeden z największych i najpopularniejszych kurortów wybrzeża Liguryjskiego znajduje się 30 km na południowy wschód od Genui. Miasto o ponad tysiącletniej historii, od średniowiecznej placówki chroniącej zatokę przed piratami, w połowie XIX wieku stało się modnym kurortem. Z tego artykułu dowiesz się, z czego wyróżnia się Rapallo, co tu zobaczyć i jak łatwo dostać się do ośrodka.
Czytaj Więcej
Bolzano - niemieckie miasto w północnych Włoszech
Regiony Włoch

Bolzano - niemieckie miasto w północnych Włoszech

Miasto Bolzano (Bolzano, Bozen) jest centrum prowincji o tej samej nazwie w północnych Włoszech, znanej również jako stolica Południowego Tyrolu. Miasto znajdowało się na granicy trzech stanów: Szwajcarii, Austrii i Włoch i wchłaniało kulturę i kolor każdego z nich. Oficjalnie mówi w dwóch językach (włoskim i niemieckim), przygotowuje dania kuchni niemieckiej, austriackiej i włoskiej, a zabytki Bolzano sprawiają, że jest on inny niż inne miasto w północnych Włoszech.
Czytaj Więcej