Niemcy

Agencja ratingowa Mercer. Miasta niemieckie są liderami pod względem poziomu życia

W 2011 roku Monachium, Dusseldorf i Frankfurt zostały nazwane miastami o bardzo wysokim standardzie życia wśród metropolii świata. Agencja Mercer corocznie sporządza globalną ocenę jakości życia, a wiodące niemieckie miasta straciły tylko Wiedeń, Zurych i Auckland.

Miasta o bardzo wysokim standardzie życia wśród metropolii świata zostały nazwane w 2011 roku Monachium (4 miejsce)Dusseldorf (5 miejsce) i Frankfurt (7 miejsce). Agencja Mercer corocznie sporządza globalną ocenę jakości życia, a wiodące niemieckie miasta tylko przegrały Wiedeń, Zurych i Auckland (Nowa Zelandia). Trzy niemieckie miasta zostały uznane przez ekspertów za najwygodniejsze i najbezpieczniejsze (pod tym wskaźnikiem są światowymi liderami).

W ciągu ostatniego roku niemieckie metropolie były nawet w stanie poprawić swoje wyniki na liście Mercer - awansowały o kilka pozycji. Ocenę opracowano na podstawie badań szeregu wskaźników: od rozwoju branży transportowej po programy środowiskowe i bezpieczeństwo publiczne. W ramach tego corocznego monitorowania Mercer zbadał dwieście głównych miast na świecie. Trzydzieści najbardziej wygodnych dla ludzi miast obejmowało kilka innych niemieckich metropolii: Hamburg (populacja około 1800 tysięcy), stolica państwa - Berlin, miasta Norymberga i Stuttgart.

Miasta Rosji wygodne dla ludności nie są rozpoznawane. Moskwa i Sankt Petersburg zajęły bardzo niskie miejsca: 163 i 164. Inne rosyjskie miasta nie zostały nawet uwzględnione w badaniu agencji Mercer. Bagdad zajął ostatnie miejsce w „konkursie”.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: Jakub Wiech: Niemcy wyłączając swoje elektrownie jądrowe dokonują zbrodni na klimacie (Styczeń 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Pałac Senatorów
Włochy

Pałac Senatorów

Renesansowy Pałac Senatorski został zbudowany na Wzgórzu Kapitolu, zaprojektowany przez Michała Anioła. Dziś mieści się w nim Ratusz Rzymu. Pałac Senatorów z Placu Kapitolu To, co dziś znajduje się w Pałacu Senatorów W Rzymie na Wzgórzu Kapitolu znajduje się Pałac Senatorów (Palazzo Senatorio) - stworzenie wielkiego Michała Anioła.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Wenecja
Włochy

Wenecja

Wenecja to miasto wspaniałych pałaców i malowniczych kanałów, ożywionych baśni i romantycznych kochanków. „Serenissima” (pogodny) - tak nazywała się Wenecja w średniowieczu. Wenecja (Venezia), Collin Key Venice (Venezia) - jedno z najpiękniejszych miast na świecie, położone w lagunie weneckiej. Kiedy słyszysz nazwę miasta, przychodzi na myśl: wąskie kręte kanały, malownicze mosty, gondole i gondoliery, wejścia do domów, które prowadzą bezpośrednio do wody ... Ale opisu Wenecji nie można sprowadzić do standardowej liczby miejsc turystycznych, miasto jest wyjątkowe pod każdym względem.
Czytaj Więcej
Plac Wenecki - turystyczne centrum Rzymu
Włochy

Plac Wenecki - turystyczne centrum Rzymu

Plac Wenecki jest jednym z głównych placów Rzymu, centrum turystycznego. Spacer po nim przez długi czas nie zadziała, ponieważ w pobliżu jest podjazd i duża koncentracja turystów. Od placu do Koloseum jest Fori Imperiali Street, do Placu Świętego Piotra - Victor Emmanuel Avenue i zaczyna się główna ulica handlowa Corso ze sklepami i butikami.
Czytaj Więcej