Niemcy

Termy (Claudius Therme)

Aby całkowicie się zrelaksować, udaj się do tego luksusowego spa położonego w Reinpark obok stacji kolejki linowej.

Termy (Claudius Therme)

Aby całkowicie się zrelaksować, udaj się do tego luksusowego spa położonego w Reinpark obok stacji kolejki linowej. Baseny zewnętrzne i kryte są wypełnione naturalną wodą mineralną. Możesz pływać lub po prostu moczyć się w ciepłej wodzie. Spa ma solaria, sauny i łaźnie parowe. Ręczniki i stroje kąpielowe można wypożyczyć tutaj.

Bilet całodniowy, dający możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych usług, jest dość drogi, ale prawdopodobnie nie chcesz tu wyjeżdżać. Za dodatkową opłatą dostępne są masaże i zabiegi kosmetyczne, ale należy wcześniej umówić się na spotkanie.

Termy (Claudius Therme)
Sachsenburgstrasse, 1. Kolonia
claudiustherme.de

Wejście jest płatne
Autobus nr 150 z Deutzer Bahnhof; U-Bahn: Zoo / Flora, następnie kolejką linową.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: #CAROLUS THERMEN AACHEN WELLNESS SCHLEMMERN CAROLUS BEACH UND ENTSPANNEN BAD AACHEN 4K (Marzec 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Fiesole
Włochy

Fiesole

Wysoko nad Florencją, na wzgórzu oddzielającym doliny rzek Munnone i Arno, znajduje się miasto Fiesole. Warto odwiedzić, ponieważ ze wzgórza roztacza się wspaniały widok na Florencję, a miasto ma coś do zobaczenia. Fiesole - niegdyś ulubione miejsce wypoczynku rodziny Medici, pozostawi w Twojej pamięci najprzyjemniejsze wspomnienia.
Czytaj Więcej
Panteon
Włochy

Panteon

Panteon jest jednym z obiektów, które uosabiają wielkość Rzymu. Wejście do niego jest bezpłatne, ale nie można się radować. Radzę odwiedzić. Przy wejściu do Panteonu w Rzymie dosłownie na każdym rogu można zapoznać się z historią. Unikalny rzymski pomnik - Panteon, poświęcona „Świątynia Wszystkich Bogów” - stał się wzorem dla niezrównanej myśli inżynieryjnej architektów starożytnego Rzymu.
Czytaj Więcej
Kościół Il Gesu
Włochy

Kościół Il Gesu

Kościół Najświętszego Imienia Jezus jest interesujący jako zabytek architektoniczny, historyczny i miejsce spoczynku św. Ignacy Loyola - założyciel Towarzystwa Jezusowego (zakon jezuitów). To jest główna świątynia jezuitów. Ile Gesu słynie z unikalnego malowania 3D na suficie. Kościół Il Gesu - Świątynia zakonu jezuitów w centrum Rzymu Kościół Najświętszego Imienia Jezus (Chiesa del Sacro Nome di Gesù-Il Gesu) zajmuje szczególne miejsce w historii architektury rzymskiej.
Czytaj Więcej