Niemcy

Termy (Claudius Therme)

Aby całkowicie się zrelaksować, udaj się do tego luksusowego spa położonego w Reinpark obok stacji kolejki linowej.

Termy (Claudius Therme)

Aby całkowicie się zrelaksować, udaj się do tego luksusowego spa położonego w Reinpark obok stacji kolejki linowej. Baseny zewnętrzne i kryte są wypełnione naturalną wodą mineralną. Możesz pływać lub po prostu moczyć się w ciepłej wodzie. Spa ma solaria, sauny i łaźnie parowe. Ręczniki i stroje kąpielowe można wypożyczyć tutaj.

Bilet całodniowy, dający możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych usług, jest dość drogi, ale prawdopodobnie nie chcesz tu wyjeżdżać. Za dodatkową opłatą dostępne są masaże i zabiegi kosmetyczne, ale należy wcześniej umówić się na spotkanie.

Termy (Claudius Therme)
Sachsenburgstrasse, 1. Kolonia
claudiustherme.de

Wejście jest płatne
Autobus nr 150 z Deutzer Bahnhof; U-Bahn: Zoo / Flora, następnie kolejką linową.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: #CAROLUS THERMEN AACHEN WELLNESS SCHLEMMERN CAROLUS BEACH UND ENTSPANNEN BAD AACHEN 4K (Luty 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety
Regiony Włoch

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety

Miejsce pamięci całej Sycylii - tak krótko, ale zwięźle, można opisać Dolinę Świątyń w Agrigento. Tutaj nawet pył pod stopami wydaje się być nieskończenie starożytny, święty, modlitwy i ... poplamiony krwią niezliczonych i bezimiennych niewolników, którzy wznieśli ogromne starożytne świątynie, obrońców Aragragas, którzy walczyli do końca o swoje mury, setki i tysiące ofiar nieubłaganych władców - od tyranów po gubernatorów cesarza.
Czytaj Więcej