Niemcy

Klub plażowy w Kolonii

Jeśli wolisz leżeć na piasku niż na trawie, wybierz się na tętniącą życiem plażę Reinpark. Wejście na plażę naprzeciwko kawiarni. Piasek jest całkowicie czysty, ciepły.

Klub plażowy w Kolonii

Jeśli wolisz leżeć na piasku niż na trawie, wybierz się na tętniącą życiem plażę Reinpark. Wejście na plażę naprzeciwko kawiarni. Piasek jest całkowicie czysty, ciepły. Plaża schodzi prosto do rzeki. Na plaży są leżaki i leżaki, pracują DJ-e. Jest bar serwujący koktajle i przekąski. W słoneczne dni jest bardzo tłoczno, więc przyjdź wcześnie, aby zająć dobre miejsce.

Klub plażowy w Kolonii

Rheinterrassen, 1.
12.00–1.00 od maja do września.
Wejście jest płatne.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: Niebezpieczna "13 dzielnica" w Atenach - Grecja - Urbex History (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Biopark w Rzymie
Włochy

Biopark w Rzymie

Terytorium Bioparku jest duże, ale zwierząt jest niewiele, a park wymaga naprawy. Rośliny w zoo zapewniają zwierzętom komfort i nie jest gorąco spacerować. Około 2 godzin bez pośpiechu możesz obejść wszystko. Bioparco di Roma, Rzym, fot. Rzymskie zoo Fabio-Pierboni - Bioparco di Roma, położone w północnej części słynnej willi Borghese.
Czytaj Więcej
Wyspa Capri
Włochy

Wyspa Capri

Wyspa Capri to przytulny zakątek, który oferuje relaksujące wakacje i opóźnia wszelkie problemy. Szczególnie kochali go przedstawiciele świata sztuki i literatury. Lista sławnych ludzi, którzy odpoczywali i żyli w różnych czasach na Capri, wygląda imponująco. Capri, fot. Ruud-Onos O wyspie Wyspa Capri (Isola di Capri) na Morzu Tyrreńskim to niezwykle malownicze miejsce, fascynujące swoim pięknem.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Aventin Hill
Włochy

Aventin Hill

Aventin to dobre miejsce dla tych, którzy są zmęczeni zgiełkiem miasta. Tutaj znajdziesz Różaniec, Ogród Pomarańczowy i widok Rzymu z tarasu widokowego. Koniecznie zajrzyj do kościoła i dziurki od klucza siedziby Zakonu Maltańskiego, stojąc w kolejce. Aventin Hill, fot. Aleksandra Piechorowska Aventin (wł .: Aventino, lat.
Czytaj Więcej