Niemcy

Opera

Mieszkańcy Kolonii do 1902 r. Nie mieli własnej opery. Zarządzali występami grup odwiedzających. Dzisiejszy budynek teatru został zbudowany w miejscu miejskiej synagogi w 1957 roku.

Opera w Kolonii

Jeśli znudziły Cię już pieprzone piosenki z piwem i chcesz czegoś bardziej wyrafinowanego, udaj się do słynnej Opery w Kolonii (Opernhaus Köln) (jeśli kupisz bilet). Opera znajduje się w największym kompleksie teatralnym w Niemczech. Oprócz opery znajduje się Schauspielhaus, w którym odbywają się sztuki współczesne i klasyczne, a także mały teatr West End, który specjalizuje się we współczesnym dramacie.

Sala Opery mieści 1300 widzów, a sala orkiestry - 100 muzyków ... Każdego roku repertuar teatru jest aktualizowany. Tutaj można posłuchać oper z XX wieku. i klasyczne, a także występy baletowe.

Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku od 10.00 do 19.30, aw sobotę od 11.00 do 19.30 niedziela jest dniem wolnym od pracy.

Opera w Kolonii
Audytorium
Audytorium

Jak się tam dostać

Idź do przystanku Köln Hbf.

Jak zaoszczędzić na hotelach?

Wszystko jest bardzo proste - spójrz nie tylko na rezerwację. Wolę wyszukiwarkę RoomGuru. Jednocześnie szuka rabatów na rezerwacji i na 70 innych stronach z rezerwacjami.

Obejrzyj wideo: Luciano Pavarotti Recital - Nessun Dorma. Metropolitan OperaNew York ᴴᴰ (Luty 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Niemcy, Następny Artykuł

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety
Regiony Włoch

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety

Miejsce pamięci całej Sycylii - tak krótko, ale zwięźle, można opisać Dolinę Świątyń w Agrigento. Tutaj nawet pył pod stopami wydaje się być nieskończenie starożytny, święty, modlitwy i ... poplamiony krwią niezliczonych i bezimiennych niewolników, którzy wznieśli ogromne starożytne świątynie, obrońców Aragragas, którzy walczyli do końca o swoje mury, setki i tysiące ofiar nieubłaganych władców - od tyranów po gubernatorów cesarza.
Czytaj Więcej