Planowanie podróży

Jak uzyskać zniżkę 10 euro na pociągi we Włoszech w 5 minut

Pociągi to najszybszy i najwygodniejszy sposób podróżowania przez większą część Włoch kontynentalnych i nawet bez zniżek z pewnością skorzystasz z nich podczas podróży. Ale jeśli możesz łatwo i natychmiast zaoszczędzić 10 euro na biletach, to dlaczego nie skorzystać z tego. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić w 5 minut.

Trafność artykułu została sprawdzona 3 czerwca 2019 r.

Aby uzyskać zniżkę, potrzebujesz po prostu zarejestruj się w popularnym europejskim serwisie „biletowym” Omio (dawniej GoEuro) za pośrednictwem specjalnego linku do zaproszenia od jednego z obecnych uczestników.

Ważną kwestią jest to, że dzięki rejestracji własnej (bez linku z zaproszeniem) nowi użytkownicy bonusowi nie rozumiem. Dlatego tak jest w przypadku, gdy link jest ważny.

Jak tylko przejdziesz przez prostą rejestrację, bonus zostanie przyznany automatycznie i możesz go zastosować natychmiast. Aby sprawdzić, czy otrzymałeś 10 euro, po rejestracji przejdź do sekcji „Premia za polecenie”, gdzie wyświetli się naliczony bonus.

Jeśli masz taką linię, jak na poniższym zdjęciu, wszystko jest w porządku - możesz natychmiast przejść do rezerwacji i dobrze jest zaoszczędzić pieniądze.

Istnieją tylko 2 ograniczenia:

  • Aby skorzystać ze zniżki, końcowy koszt biletów powinna wynosić ponad 40 euro. Dlatego jeśli bilet kosztuje mniej, weź go tam iz powrotem. I nawet jeśli nie dostaniesz w ten sposób 40 euro, kup natychmiast dla swoich towarzyszy - wszyscy skorzystają z tego.
  • Bilety należy kupić na stronie Omio. Jeśli system przeniesie Cię do jednej z witryn partnerskich, nie będziesz mógł zastosować zniżki. Ale to częściej dotyczy lotów, bilety kolejowe są zwykle sprzedawane na samym Omio.

Oto jak wygląda aplikacja premiowa przy zakupie biletów na trasie Rzym-Florencja. Aby zastosować zniżkę, musiałem wziąć bilety dla dwóch pasażerów jednocześnie w obie strony.

Pamiętaj, że możliwość skorzystania z bonusu pojawia się tylko na ostatnim etapie bezpośrednio przed dokonaniem płatności i może być konieczne osobne zaznaczenie pola wyboru „Użyj rabatu”.

Nawiasem mówiąc, zniżkę można wykorzystać nie tylko na pociągi we Włoszech, ale także na autobusy, a nawet loty, najważniejsze jest to, że wszystkie powyższe warunki są przestrzegane.

  • Zarejestruj się w Omio i zdobądź 10 euro za podróż.

Jak zdobyć jeszcze więcej bonusów Omio i podróżować za darmo

Zdobycie 10 euro za pierwszą podróż, szczególnie we Włoszech, jest miłe, ale możesz pójść dalej i zdobyć jeszcze więcej bonusów.

Natychmiast po rejestracji w sekcji „Premia za polecenie” będziesz miał możliwość podzielenia się premią w wysokości 10 euro podczas podróży z rodziną i przyjaciółmi, wysyłając im zaproszenie za pośrednictwem popularnych sieci społecznościowych.

Gdy tylko przyjaciel zapisze się do Omio na twoje zaproszenie, aktywowany jest również bonus w wysokości 10 euro. Tak jak ty.

A jeśli przyjaciel korzysta z bonusu, to po jego zakupie Twoje konto zostanie uzupełnione o kolejne 10 euro.

Dlatego korzyści są wzajemne. Zapraszasz przyjaciół, aby otrzymać zniżkę, a kiedy ją zastosują, twój bonus wzrośnie.

Nawiasem mówiąc, dokładnie ta sama zasada obliczania premii jest stosowana przez najpopularniejszą prywatną stronę wynajmu na świecie Airbnb. Rejestrując się w systemie na zaproszenie istniejącego uczestnika, tutaj jest specjalny link, otrzymasz premię w wysokości około 30 euro za pierwszą podróż.

A później możesz zaprosić znajomych i zwiększyć swój bonus, dając im zniżkę na podróż.

Od kilku lat dzięki temu systemowi w ogóle nie płacę za zakwaterowanie turystyczne, a wynajmowane przeze mnie apartamenty są znacznie lepsze niż w większości hoteli.

Oto jak na przykład ten wspaniały apartament w Rzymie:

BlogoItaliano opisał swoje doświadczenia z Airbnb bardziej szczegółowo w oddzielnym linku do artykułu.

Zarejestruj się teraz zarówno dla łącza Omio, jak i Airbnb, ponieważ pozwoli to zaoszczędzić pieniądze na następnej podróży.

I nawet jeśli bilety i zakwaterowanie zostały już zakupione, to jest również nieustraszone. W końcu bonus można wykorzystać przez cały rok od momentu rejestracji.

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny, zapisz go w swojej sieci społecznościowej lub podziel się z przyjaciółmi, aby łatwo ją znaleźć w przyszłości. Aby to zrobić, po prostu kliknij jeden z poniższych przycisków.

Obejrzyj wideo: Dzielnica prostytucji w Bogocie - Kolumbia 4K (Styczeń 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Planowanie podróży, Następny Artykuł

Pałac Senatorów
Włochy

Pałac Senatorów

Renesansowy Pałac Senatorski został zbudowany na Wzgórzu Kapitolu, zaprojektowany przez Michała Anioła. Dziś mieści się w nim Ratusz Rzymu. Pałac Senatorów z Placu Kapitolu To, co dziś znajduje się w Pałacu Senatorów W Rzymie na Wzgórzu Kapitolu znajduje się Pałac Senatorów (Palazzo Senatorio) - stworzenie wielkiego Michała Anioła.
Czytaj Więcej
Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii
Włochy

Cinema Time Elevator Rome - wirtualna wycieczka do historii

W Rzymie ty i twoje dzieci możecie podróżować w czasie. Time Elevator - „Time Lift”, atrakcja kinowa. Atrakcja kinowa Time Elevator Rome O Czasie Winda w Rzymie W Rzymie ty i twoje dzieci możecie wybrać się w podróż w czasie. Time Elevator - cudowna „Time Lift”, atrakcja kinowa, która znajduje się obok Piazza Venezia.
Czytaj Więcej
Wenecja
Włochy

Wenecja

Wenecja to miasto wspaniałych pałaców i malowniczych kanałów, ożywionych baśni i romantycznych kochanków. „Serenissima” (pogodny) - tak nazywała się Wenecja w średniowieczu. Wenecja (Venezia), Collin Key Venice (Venezia) - jedno z najpiękniejszych miast na świecie, położone w lagunie weneckiej. Kiedy słyszysz nazwę miasta, przychodzi na myśl: wąskie kręte kanały, malownicze mosty, gondole i gondoliery, wejścia do domów, które prowadzą bezpośrednio do wody ... Ale opisu Wenecji nie można sprowadzić do standardowej liczby miejsc turystycznych, miasto jest wyjątkowe pod każdym względem.
Czytaj Więcej
Plac Wenecki - turystyczne centrum Rzymu
Włochy

Plac Wenecki - turystyczne centrum Rzymu

Plac Wenecki jest jednym z głównych placów Rzymu, centrum turystycznego. Spacer po nim przez długi czas nie zadziała, ponieważ w pobliżu jest podjazd i duża koncentracja turystów. Od placu do Koloseum jest Fori Imperiali Street, do Placu Świętego Piotra - Victor Emmanuel Avenue i zaczyna się główna ulica handlowa Corso ze sklepami i butikami.
Czytaj Więcej