Sławni Włosi i Włosi

Gianlucca Vacca - tańczący milioner z Włoch

Latem 2016 r. Internet wysadził w powietrze „tańczącego milionera z Włoch”. Po tym, jak Gianiuca Vacchi opublikował film na Instagramie @gianlucavacchi, gdzie wraz z długonogimi pięknościami tańczy na swoim jachcie, liczba jego subskrybentów dramatycznie wzrosła z 1 do 3 milionów, a dziś liczba obserwujących przekroczyła 10 milionów . Kobiety z całej planety marzą o tym, by zostać drugą połową, a mężczyźni - przynajmniej daleka kopia imponującego Włocha.

Biografia

5 sierpnia 1967 r. W Bolonii (Bolonia) w rodzinie zamożnych pojawiło się długo oczekiwane dziecko - Gianiuca Vacchi (Gianiuca Vacchi).

Przed urodzeniem syna w 1961 r. Jego ojciec stworzył odnoszącą sukcesy firmę Fin Vacchi Finanziaria Vacchi do produkcji urządzeń do pakowania.

Po szkole młody człowiek wstąpił do prestiżowej uczelni, po której został dyplomowanym ekonomistą.

Sława w jego rodzinnym kraju trafiła do człowieka w świetnym życiu, nie z powodu wybitnych działań przed ojczyzną lub aktywnego udziału w show biznesie. Imponujący Włoch uwielbia relaksować się w kręgu modelek i piłkarzy, których nigdy nie ukrywał przed prasą.

Biznes

Wśród firm zarządzanych lub posiadanych przez część akcji jest 49-letni biznesmen:

  • SEA Societa Europea Autocaravan SpA produkcja przyczep samochodowych jest w całości własnością Gianluca;
  • Rodzina Fin Vacchi Finanziaria Vacchi Corporation do produkcji i przetwarzania farmaceutyków, żywności i kosmetyków. W nim Włoch jest jednym z członków zarządu;
  • FirmyToy Watch i Eurotechw którym milioner odkupił część akcji.

Zapytany przez dziennikarzy, ile czasu poświęcasz na pracę, Gianluca odpowiedział, że ma szczęście ze swoimi krewnymi. W jego rodzinie i gronie przyjaciół są ludzie, którzy mogą rozpocząć i wspierać udane działania przedsiębiorcze.

Rodzinnym biznesem Gianluca jest jego kuzyn Alberto Vacchiktóry nie chce pojawiać się publicznie i ukrywa się w każdy możliwy sposób przed paparazzi.

Życie osobiste

We Włoszech Jaluca zyskał chwałę Don Giovanniego. Lista piękności, z którymi „tańczący milioner” miał relacje, obejmowała włoskie modele, takie jak Ilaria Spada, Aida Maria Yespica Jaime, Claudia Galanti, Raffaella Zardo, Nina Senikar (Nina Senicar).

Wakki jest wolne od uprzedzeń rasowych lub narodowych. Był wielokrotnie widziany w towarzystwie gwiazd Hollywood.

Melissa Satta (Melissa Satta) szczerze uczyniła, by zostać jego żoną, ale jej nadzieje nie zostały spełnione. W 2011 roku Włoch zaręczył się nawet z włosko-amerykańskim prezenterem telewizyjnym. Jednak miesiąc po zaręczynach zerwali. Teraz są w dobrych przyjaźniach, a Gianluca żartuje, że Melissa po prostu nie miała odpowiedniego rytmu tanecznego.

W 2014 Waki ​​przypisał romans spa z Michelle Rodriguez. Jego wrażliwość nie mogła docenić Jennifer Lopez (Jennifer Lopez).

Żona czy inna pasja?

Ostatnie lata niespokojnego kobieciarza można zobaczyć w towarzystwie tylko jednego partnera życiowego. Wybrał jasną i spektakularną włoską Georgię Gabriele (Georgia Gabriele).

To ona ozdabia instagramowy milioner, a tańce Gianlucka z półnagą Gruzją zyskały ogromną popularność. W tym pierwszym profesjonalna baletnica szybko „podniosła” rytm zapalającego Włocha i razem okazali się doskonałym duetem.

Gianluca poznał Gruzję, gdy zaprosił przyjaciół na jej obiad, a ona była wśród zaproszonych, jako towarzysz jednego ze szlachetnych Włochów. Fakt, że będzie moja, ledwo zdawałem sobie sprawę, że mam czas zobaczyć to piękno ”, odpowiada Gianluca dla reporterów.

Jak długo i jak silny będzie ten związek, nikt nie wie. Georgia jest cywilną żoną milionera; para nie spieszy się z legalizacją stosunków.Ale Vacca kocha dziewczynę i jest gotowa spełnić wszystkie swoje zachcianki. Nie przeszkadza im ogromna różnica wieku - 19 lat. Zapytany o dzieci Włoch uśmiecha się i mówi, że wszystko ma swój czas.

Rozrywka

Z reguły bogaci ludzie ukrywają swoje życie przed mediami i cieszą się bogactwem w samotności. Dzhaluka nie należy do takich - nie tylko nie jest nieśmiały, ale wręcz przeciwnie, pokazuje całemu światu, jak cieszyć się życiem.

Wakki to żywe ucieleśnienie stereotypów o milionerach.

Włoch w wieku 49 lat może dawać szanse każdemu młodemu sportowcowi. Gianluca w doskonałej formie fizycznej, przyczynia się to do prawidłowego odżywiania i codziennych ćwiczeń przez co najmniej 1,5 godziny. Maksymalnie, na co Włoch pozwala sobie na wakacje, jest kilka kieliszków wódki. Ale po alkoholu pojawi się dużo czystej wody, a następnego dnia milioner z pewnością zadba o siebie: zorganizuj poranny bieg, idź na siłownię i odwiedź basen.

Widząc szokujące tańce milionera, wydaje się, że mężczyzna był przez niego szkolony profesjonalnie. Ale Gianluca zaprzecza temu, mówi: „Wszystko jest o wiele prostsze - poczucie rytmu we krwi, słucham muzyki i zapalam”.

Ulubione miejsca wypoczynku Gianluca, oprócz jej penhouse i prywatnego jachtu, to wszystkie znane miejsca, w których bogate i znane osobistości bawią się. Często można go znaleźć na Ibizie, Porto Cervo na Sardynii, Miami lub w ośrodku narciarskim Cortina d Ampezzo.

Włoski styl

Gianluca Vacca przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i ogólnie mody. Milioner kupił część akcji Toy Watch bez powodu. Wakki założył własną markę GV, pod którą produkuje się ubrania i akcesoria. Stworzył także kolekcję efektownych piżam dla Amen i zaprojektował koszulki dla Happiness.

Skandaliczny mężczyzna lubi przyciągać uwagę. W jego szafie nie dziwi spodnie o jasnych kolorach i wyzywające wzory, jedwabna piżama, oryginalne czapki i inne ekscesy mody.

Gianluca ma dużo siwych włosów, więc jest całkowicie farbowany na biało. Włoch uważa, że ​​nie powinieneś ukrywać tego, co masz, i zauważa farbowanie siwych włosów w ciemnym kolorze z całkowitym złym smakiem.

Muzyka, do której tańczy Wacky

Tańczący milioner ma świetny gust muzyczny. Jego lista odtwarzania składa się głównie z utworów Ricky Martin i Jennifer Lopez.

Piosenki, do których tańczy włoski milioner, stały się hitami lata.

Swoim zachowaniem Gianluca zachęcał cały świat do tańca.

Tej jesieni Dzhaluka postanowił sobie przypomnieć i nie stracić tytułu „tańczącego milionera” w bardzo niecodzienny sposób. Mężczyzna nakręcił film, w którym jest półnagi w żeńskich szpilkach, seksualnie potrząsając biodrami do piosenki Sia.

Tańczący milioner w Moskwie

Według statystyk wiadomo, że największa liczba subskrybentów Jenluka z Moskwy. Rosjanie z wielkim zainteresowaniem oglądają aktualizacje wiadomości na włoskiej stronie na Instagramie. W komentarzach pod każdym postem trwają długie dyskusje na temat życia osobistego milionera i jego nieoficjalnej żony.

Talk Show „Niech mówią”

Na propozycję wzięcia udziału w rosyjskim talk show „Pozwól im mówić” i opowiedzenia wszystkiego o sobie, włoski milioner odwzajemnił się. 15 października 2016 r. Gianluca Vacca i Georgia Gabriele po raz pierwszy odwiedzili Moskwę, lecąc samolotem do stolicy Rosji. Włoska para mieszkała w jednym z najdroższych hoteli - Four Seasons Hotel Moscow.

20 października mężczyzna wraz ze swoim kochankiem wystąpili w programie Andrieja Malachowa „Niech mówią”.

Nie można powiedzieć, że w powietrzu panowała zrelaksowana atmosfera. Rosyjscy goście studia zadawali bohaterowi nie zawsze istotne i trudne pytania. Ale Gianluca wraz ze swoją dziewczyną zachowywał się godnie, a transfer zakończył się pozytywną nutą.

Ciekawe fakty

  1. Wiosną 2015 r. Gianluca Vacca opublikowała książkę ze wskazówkami „Enjoy” („Enjoy”)w którym namalował zasady i rady hedonistycznego życia.
  2. Zapytany przez dziennikarzy o tak wiele tatuaży, Włoch odpowiedział, że wszyscy są brudni wewnątrz i na zewnątrz, i wybrał wewnętrzną czystość.
  3. Gianluca zawsze zapina lewą nogę, czy to spodenki, dżinsy czy spodnie. Dlaczego tego nie robi sam Włosi - tylko wieloletni automatyczny nawyk.

Główny cytat tańczącego milionera: „Masz tylko jedno życie i musisz je przeżywać nie zgodnie ze stereotypami narzuconymi przez społeczeństwo, ale tak, jak chcesz. Nie odkładaj życia na później, ciesz się nim teraz. Miłych przyjaciół!".

Obejrzyj wideo: Gianluca Vacchi - Trump-It Official Music Video (Luty 2020).

Loading...

Popularne Wiadomości

Kategoria Sławni Włosi i Włosi, Następny Artykuł

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety
Regiony Włoch

Dolina Świątyń w Agrigento na Sycylii: historia, jak dostać się i bilety

Miejsce pamięci całej Sycylii - tak krótko, ale zwięźle, można opisać Dolinę Świątyń w Agrigento. Tutaj nawet pył pod stopami wydaje się być nieskończenie starożytny, święty, modlitwy i ... poplamiony krwią niezliczonych i bezimiennych niewolników, którzy wznieśli ogromne starożytne świątynie, obrońców Aragragas, którzy walczyli do końca o swoje mury, setki i tysiące ofiar nieubłaganych władców - od tyranów po gubernatorów cesarza.
Czytaj Więcej