Restauracje w Mediolanie

Najlepsze bary w Mediolanie z piwem rzemieślniczym

W Mediolanie dziś otwartych jest około 25 specjalistycznych barów piwnych i pubów, w których można spróbować prawdziwego rzemiosła. Średnia cena szkła waha się od 5 do 7 euro. „Ręczne warzenie piwa” we Włoszech i Europie staje się coraz bardziej popularne.

Jeśli do tej pory twoja opinia na temat smaku piwa opierała się na napojach takich jak Heineken, Stella Artois lub Baltic 7, to nadszedł czas, aby poszerzyć swoje horyzonty i wypróbować przynajmniej style IPA, APA, Imperial Porter, Oatmeal Stout, Red Ale, Saison. Czeka na ciebie tyle odkryć, że nawet zazdroszczę.

Przeczytaj o moich ulubionych miejscach w Mediolanie poniżej.

Dotknij milano

 • Adres: Via Enrico Nöe, 2
 • Czas pracy: od 18:00 do 02:00
 • Strona internetowa: tap-milano.com

Bar Tap Milano znajduje się 20 minut spacerem od głównego dworca kolejowego w Mediolanie (Milano Centrale). Instytucja jest niewielka, może pomieścić do 30 osób. Lubię siedzieć tutaj na drugim piętrze, ale możesz też spędzać czas w barze, rozmawiać z gośćmi, ćwiczyć włoski.

Personel jest bardzo przyjazny. Wybierając około 20 rodzajów piwa z beczki i o tej samej liczbie butelkowanych, wypiliśmy IPA. Koszt szklanki wynosi od 5 do 6 euro.

 • Być może potrzebujesz artykułu na temat: moje ulubione rzymskie bary piwne

Scott Duff Pub

 • Adres: Via Alessandro Volta, 13
 • Czas pracy: od 12:30 do 02:00
 • Strona internetowa: www.scottduff.it

Pub Scott Duff znajduje się 15 minut spacerem od zamku Sforza. Plus instytucja, która działa od 12:30 do 2 nocy. Na przekąskę możesz wziąć tuzin Arrosticini po 90 centów za sztukę - jest to tradycyjne danie z regionu Abruzji, ale jest popularne we Włoszech.

Sloan Square

 • Adres: Piazzale Cadorna n.2
 • Czas pracy: od 11:00 do północy, w soboty do 01:00
 • Strona internetowa: www.sloanesquare.it

Bar Sloan Square znajduje się obok stacji Milano Cadorna w centrum miasta. Wybór 24 rodzajów jednostek pociągowych. Również w barze znajduje się dobra restauracja z bardzo przystępnymi cenami dla Mediolanu. Radzę zajrzeć tutaj na lunch: lasagna, ravioli, risotto lub burger kosztują od 9 do 14 euro.

Jakość Craft Beer BQ

 • Adres: Alzaia Naviglio Grande, 44
 • Czas pracy: od 18:00 do 02:00
 • Strona internetowa: www.sloanesquare.it

Quality Craft Beer BQ znajduje się w Navigli, najbardziej klimatycznej dzielnicy Mediolanu z wieloma restauracjami. Mała restauracja z dziesięcioma odmianami piwa rzemieślniczego. Możesz zabrać i spędzić wolny czas z miejscowymi nad kanałem. Wieczorem jest ogromny tłum i zabawa.

Gdy odwiedzam nowe bary, zaktualizuję artykuł, jeśli pozwoli na to wątroba. W komentarzach podziel się komentarzami i wskazówkami na temat odwiedzania barów piwnych w Mediolanie.

Obejrzyj wideo: Craft Beer Fiesta (Wrzesień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Restauracje w Mediolanie, Następny Artykuł

Karta Verona - jak zaoszczędzić pieniądze w Weronie?
Werona

Karta Verona - jak zaoszczędzić pieniądze w Weronie?

Jak uratować aktywnego i ciekawskiego turystę w Weronie? Karta Verona (karta Verona 24H) to oficjalny projekt włoskiego Ministerstwa Kultury, mający na celu przyciągnięcie turystów, którzy chcą spędzić opłacalny i wydajny dzień w Romeo i Julii. Karta pozwala zaoszczędzić dziesiątki euro, odwiedzając główne atrakcje.
Czytaj Więcej
Główne atrakcje Werony
Werona

Główne atrakcje Werony

Jeśli Rzym nazywany jest sercem włoskiej historii, Wenecja to miasto kanałów i mostów, to słynną Weronę można nazwać miastem miłości i romansu. Jest to oczywiście zasługa Szekspira, który uczynił to miasto domem Romea i Julii, ale mimo to romantycy przyjeżdżają tu nie tylko na własne oczy, aby zobaczyć miejsce, w którym rozwinęła się znana na całym świecie historia miłosna, ale także, aby spojrzeć na samo miasto charakteryzuje się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i architekturą, a także niepowtarzalną atmosferą.
Czytaj Więcej
Ponte Pietra in Verona
Werona

Ponte Pietra in Verona

Ponte Pietra (Ponte Pietra) - jedyny most łukowy w Weronie, który został zbudowany w epoce Cesarstwa Rzymskiego i przetrwał do dziś prawie w oryginalnej formie. Nazwa dosłownie przetłumaczona z języka włoskiego oznacza „kamienny most”. Długość konstrukcji wynosi 120 metrów, szerokość jest nieco mniejsza niż 4 metry.
Czytaj Więcej
Zamek Castelvecchio w Weronie
Werona

Zamek Castelvecchio w Weronie

Jeśli zdarzy ci się kiedykolwiek odwiedzić Weronę, koniecznie odwiedź starożytny zamek Castelvecchio (włoski: Castelvecchio), wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Historia Zamek Castelvecchio został zbudowany w XIV wieku, za panowania dynastii Scaligers. Był częścią struktur obronnych miasta, dobrze ufortyfikowaną fortecą, cudem ówczesnej architektury wojskowej.
Czytaj Więcej